سیسیل در نارنجی ، نه در منطقه قرمز تا 15 ژانویه ، سپس Dpcm جدید

[ad_1]

داده های مربوط به نظارت از سوی م Instituteسسه عالی بهداشت برای 28 / 12-3 / 1 هفته به دست می آید. ارقام بی امان که وخامت کلی وضعیت را نشان می دهد.

پس چه اتفاقی خواهد افتاد؟ به گفته این وزارتخانه ، پنج منطقه از جمله سیسیل در حال انتقال به منطقه نارنجی هستند. علاوه بر این جزیره ، کالابریا ، امیلیا رومانیا ، لومباردی و ونتو در این لیست هستند. وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا ، براساس داده ها و شهادت سالن کنترل ، دستورالعمل جدید را در عصر امضا می کند ، که از 10 ژانویه تا جمعه ، 15 ژانویه ، تاریخی که تاریخ انقضا Dpcm لازم الاجرا است ، به اجرا در می آید. وزارت بهداشت گفت ، این ماده جدید کلیه موارد تمدید را ارزیابی خواهد کرد.

Dpcm جدید وارد می شود ، و در دیدار با بستگان دیدار می کند: تمهیدات اقدامات کریسمس

“نلو موسومه چی” ، فرماندار ، گفت: منطقه قرمز را برای این جزیره درخواست کرد. وی می گوید: “علی رغم اینكه شاخص Rt در این جزیره این طبقه بندی را پیش بینی نمی كند ،” با احساس مسئولیت زیاد ، ما اقدامات سختگیرانه تری را برای حفاظت از قلمرو خود پیش بینی كرده ایم.

بنابراین ، همانطور که دیروز CTS در گزارشی به رئیس جمهور منطقه ارسال کرد ، این منطقه برای سیسیل یک منطقه قرمز نخواهد بود. خود فرماندار با اعلام محدودیت های جدید که طعم منطقه قرمز را دارند ، ابراز نگرانی کرد. تصمیم وزارتخانه که به تصویب کاخ دزدی اورلئان رسید ، امروز رسید.

گزارش

در کل ، در این هفته 12 منطقه پرخطر وجود دارد (در هفته گذشته هیچ کدام) ، 8 منطقه با خطر متوسط ​​(دو مورد از آنها در هفته های آینده در معرض خطر بالایی از پیشرفت به سمت پر خطر قرار دارند) و تنها یک منطقه کم خطر (توسکانی).

لومباردی و مولیزه (هر دو در 1.27) و پس از آن کالابریا (1.14) ، مناطقی هستند که بیشترین مقدار دقیق RT را دارند.

در سطح ملی ، شاخص عفونت پس از 6 هفته به بیش از 1 می رسد. “در دوره 15 تا 28 دسامبر 2020 – در این گزارش آمده است – میانگین Rt محاسبه شده در موارد علامت گذاری برابر با 1.03 است (دامنه 0.98 – 1.13) ، افزایش بیش از چهار هفته و برای اولین بار ، بعد از شش هفته، بیش از یک “.

نلو موسومچی

این هفته به طور کلی اوضاع اپیدمیولوژیک در کشور رو به زوال است. پس از 14 روز کاهش ، این فراوانی افزایش می یابد ، تأثیر همه گیری بر خدمات اجتماعی نیز در حال افزایش است و این به طور کلی در حال افزایش خطر است. “

بر اساس این گزارش ، “این اپیدمی در مرحله ظریفی قرار دارد ، که به نظر می رسد در صورت عدم تعریف و اجرای دقیق اقدامات تدابیر جدی ، افزایش سریع دیگری در تعداد موارد در هفته های آینده را نشان می دهد. با فشارهای فزاینده و فزاینده بر رونق در بسیاری از مناطق “.

درمانهای شدید

13 منطقه با مراقبت های ویژه و / یا میزان اشتغال پزشکی بالاتر از آستانه بحرانی وجود دارد (در هفته قبل 10 منطقه بود) ، و نرخ اشتغال فشرده ملی در حال بازگشت به بالای آستانه بحرانی است (30٪).

طبق پیش نویس نظارت هفتگی توسط وزارت بهداشت و ISS ، “به طور کلی ، تعداد افرادی که تحت مراقبت های ویژه قرار می گیرند اندکی از 2565 (28/12/2020) به 2579 (04/01/2021) افزایش می یابد ؛ تعداد افراد از طرف دیگر ، در بخش های پزشکی بستری شده ، از 23 932 (2020/12/28) به 23 317 (2021/04/01) اندکی کاهش یافته است. این روند در سطح ملی ریشه تغییرات شدید بین منطقه ای است “.

علاوه بر این ، گزارش یادداشت می کند ، “تعداد مواردی که برای زنجیره انتقال شناخته شده شناخته نشده است ، در حال افزایش است (با وجود افزایش اندک در درصد موارد شناسایی شده از طریق فعالیت های ردیابی تماس (40،487 در مقابل 31،825 در هفته قبل) 26.8٪ در مقابل 26.0٪ در هفته قبل). همچنین در موارد مواردی که در شروع علائم شناسایی شده اند ، اندکی افزایش یافته است (32.8٪ در مقابل 32.4٪ در هفته قبل). سرانجام ، 8/28 درصد موارد از طریق فعالیت های غربالگری تشخیص داده شد و در 6/11 درصد دلیل ارزیابی تشخیصی گزارش نشد. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *