سیسیل در منطقه نارنجی “تقویت شده” است. سفر ، دوستان ، اقوام: این چیزی است که می توان انجام داد

[ad_1]

آخر هفته آخر هفته سیسیل مانند بقیه ایتالیا در منطقه نارنجی است. اما برخلاف مناطق دیگر ، در جزیره لازم الاجرا می شود فرمان جدید Musumechi که تا پایان ماه ادامه خواهد داشت و در مناطقی منطقه نارنجی ایجاد شده توسط دولت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را شدت می بخشد. این اختلافات عمدتاً مربوط به مدرسه است ، اما در سیسیل قوانینی برای خرید و ورود به جزیره اضافه شده است. شهرداران همچنین می توانند برای جلوگیری از ازدحام جمعیت ، خیابانها یا میادین را ببندند ،

چه چیزی در SITIA تغییر می دهم؟

بنابراین از فردا ، قوانینی که روم وضع کرده است ، دیروز در کاخ d’Orleans وضع خواهد شد. این چیزی است که از فردا در سیسیل حداقل تا 15 ژانویه ، روزی که Dpcm جدید اعلام می شود ، تغییر می کند. البته ، پس از این تاریخ ، آیین نامه Musumeci هنوز هم لازم الاجرا است ، اما اقدامات جدیدی که توسط دولت آغاز شده ممکن است چارچوب نظارتی فعلی را بیشتر اصلاح کند.

ترافیک در شهرداری شما آزاد است و مغازه ها باز خواهند بود. از طرف دیگر ، بارها و رستوران ها برای کل روز بسته هستند. ممنوعیت رفت و آمد از ساعت 22:00 تا 05:00 ادامه دارد. آنچه به ویژه سیسیل را از سایر مناطق نارنجی متمایز می کند اقدامات مدرسه است که از روز دوشنبه اعمال می شود. تعلیق فعالیت آموزشی در حضور برای مدارس ابتدایی و متوسطه اول تا 16 ژانویه و برای مدارس متوسطه تا 31 ژانویه پیش بینی شده است. از طرف دیگر ، فعالیت های محلی برای مهد کودک ها ، مهد کودک ها و پیش دبستانی ها معمولاً ادامه دارد.

Dpcm جدید از 16 ژانویه: در اینجا ممنوعیت ها.  تعطیلی دیگر در سیسیل امکان پذیر است

حرکتها

ترک شهرداری خود در منطقه نارنجی ممنوع است ، مگر به دلایل ضروری ، فوری یا سلامتی ، و اکنون مجازاتی که به دو بزرگسال اجازه می دهد در اطراف منطقه برای دیدار با دوستان و اقوام خود حرکت کنند معتبر نیست. . روزی یک بار.

آخر هفته همین محدودیت ها در کل ایتالیا اعمال می شود. بین ساعت 5.00 تا 22.00 امکان حرکت آزادانه در شهرداری خود شما وجود دارد ، بنابراین همچنین می توانید پیاده روی کرده و به دیدار اقوام و دوستان خود بروید. هیچ محدودیتی در تعداد سفرها در همان منطقه شهرداری یا تعداد مسافران وجود ندارد. از طرف دیگر ، سفر به سایر شهرداری ها و در سایر مواقع فقط به دلایل کار ، سلامتی یا ضرورت مجاز است ، بنابراین برای دیدار با اقوام یا دوستان مجاز نیست.

به عنوان مثال ، امکان ترک شهرداری برای خرید وجود دارد اما همانطور که در س governmentال دولت بیان شد ، “در جایی که شهرداری شما هیچ مکان تجاری ندارد و یا در صورتی که شهرداری مجاور شما در دسترس باشد ، حتی از نظر راحتی اقتصادی بیشتر ، مکانهای فروش لازم برای نیازهای شما مجاز است حرکتی در محدودیتهایی است که باید خود تأیید شود “.

امکان عبور از مرزهای شهرداری نیز برای کسانی که در جمعیتی با جمعیت بیش از 5 هزار نفر و در فاصله بیش از 30 کیلومتر از مرزهای نسبی زندگی نمی کنند ، معتبر باقی می ماند ، مگر در هر صورت سفر به پایتخت ها. استانها .

جابجایی واحدهای خانوادگی که به زندگی مشترک می پردازند ، همیشه از ساعت 5.00 تا 22.00 در منطقه خودشان مجاز است و همیشه در مناطق دیگر ممنوع است. مجاز است که به خانه دوم نقل مکان کند ، حتی اگر به نمایندگی از چندین مالک مشترک ، یک واحد خانواده مشترک باشد.

در سیسیل ، چک برای مسافرانی که به این جزیره می رسند (ثبت نام اجباری در یک سایت خاص و بافر سریع) ، و همچنین کاهش پروازها به و از جزیره بررسی می شود.

مغازه ها

مغازه ها در منطقه نارنجی باز هستند ، خرید مجاز است ، اما با برخی از تعهدات. در سیسیل ، از روز یکشنبه ، 10 ژانویه ، اقدامات برای فاصله بین فردی در خرده فروشی ها ، با ارائه چک برای اپراتورها ، فراهم شده است. صاحبان فروشگاه ها باید تابلوهایی را نشان دهند که نشان دهنده حداکثر تعداد افراد پذیرفته شده در یک زمان باشد و “پیشخوان افراد” در مراکز خرید الزامی است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *