سیسیل در منطقه نارنجی ، با حیرت و حیرت به مدرسه برمی گردد: دبیرستان دوشنبه ، دبیرستان از 8 فوریه

[ad_1]

مدرسه سیسیلی دوباره راه اندازی می شود ، اما به صورت مرحله ای. همانطور که روز بعد جزیره از منطقه قرمز به منطقه نارنجی منتقل می شود ، مدارس متوسطه دوم و سوم بلافاصله به کلاس برمی گردند (دانش آموزان مقاطع ابتدایی و کودکستان ها همیشه به طور منظم در آنجا حضور داشته اند): بنابراین ، از اول فوریه شروع می شود.

در عوض دانش آموزان دبیرستانی باید یک هفته دیگر صبر کنند. در واقع ، دولت منطقه ای تصمیم گرفته است تا به مدیران وقت بیشتری برای سازماندهی اختصاص دهد.

و بنابراین از روز دوشنبه ، 8 فوریه ، دوباره دروس شخصی برای دبیرستان برگزار می شود. در همین حال ، غربالگری گسترده آغاز شده است و دانش آموزان ، والدین و معلمان را به ورود به سیستم ترغیب می کند. اطلاعات حاصل از غربالگری هفته های اخیر در مدارس ابتدایی و متوسطه اطمینان بخش است: اداره مدارس منطقه ای گزارش داد که دانش آموزان مدارس ابتدایی و متوسطه 1168 مثبت ارزیابی کردند.

مخاطبان – همانطور که توسط Giornale di Sicilia در غرفه ها گزارش شده است – 440،015 دانش آموز دارند و از این نظر فرکانس 0.27٪ خواهد بود ، اما تامپون ها در نمونه ای حدود 60 هزار کودک ساخته می شوند. بر اساس این داده ها ، مشاور آموزش منطقه ای روبرتو لاگالا با فشار دادن شتاب دهنده ، طرحی را برای معرفی Usca (مجموعه پزشکان و پرستاران) در مدارس برای نمونه برداری در کلاس ها اضافه کرد. بعلاوه ، اتوبوس های شهری برای اسکان دانشجویان در سفرهای بیشتر ، ارتقا می یابند. در هر صورت ، بازگشت به دبیرستان در مرحله اول 50٪ خواهد بود: نیمی از کلاس در کلاس و دیگری در پدر به صورت چرخشی.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *