سیسیل در منطقه زرد بعد از تعطیلات؟ مطمئن نیستم ، ارقام سال نو ترسناک است

[ad_1]

در 7 ژانویه ، سیسیل ممکن است به منطقه زرد برگردد. اما این شرایط اجباری است ، با توجه به افزایش جدید عفونت ها و بازتاب هایی که در این ساعت ها در دولت جریان دارد.

اگر تغییری در قوانین ایجاد نشود ، بعد از Befana جزیره دوباره کم خطر در نظر گرفته می شود. این بدان معناست که بارها و رستوران ها می توانند دوباره باز شوند (اما فقط تا ساعت 18:00) و تمام محدودیت های حرکتی در چند روز گذشته کاهش می یابد.

مشاور Ruggero Razza ، همانطور که Jacinto Pipitone در Giornale di Sicilia می نویسد، برای بهبود پارامتری که تاکنون جزیره را با مشکل روبرو کرده بود ، خوش بینی نشان داد ، توانایی ردیابی نتایج مثبت ، که اکنون 85٪ است و چند هفته پیش از 60٪ تجاوز نمی کند. این یکی از ارزشهایی است که سیسیل را در ماه نوامبر به منطقه نارنجی آورد. تقریباً همه پارامترهای دیگر که در آخرین گزارش هفتگی وزارتخانه برجسته شده است ، نشانگر سطح پایین خطر سیسیل است.

محدودیت های Dpcm جدید ، مناطق قرمز آخر هفته: سه فرضیه برای ایتالیا بعد از بفانا

با این حال ، داده ها مربوط به هفته 21 تا 27 دسامبر است ، بنابراین بازرسی وزیر اسپرانزا و تصمیم نسبی در مورد ممنوعیت های جدید برای معرفی در روزهای دیگر بر اساس داده ها (هنوز ناشناخته) مربوط به پل سال نو است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *