سیسیل به منطقه نارنجی: اول برای بستری شدن در بیمارستان و سوم برای موارد جدید و میزان مثبت بودن

[ad_1]

نکات مثبت در سیسیل در حال رشد است و میزان مثبت بودن آن نیز در حال افزایش است. آخرین اطلاعات مربوط به عفونت ویروس کرونا در این جزیره ما را آگاه می کند و ما را برای هر دو مورد جدید و نرخ مثبت / سواب در مقام سوم در ایتالیا قرار می دهد. اما اینها تنها ارقامی نیستند که ما را نگران می کنند ، زیرا متأسفانه منطقه ما بین مرگ و بستری شدن در بیمارستان ها در بالاترین رتبه قرار دارد.

چه کسی ثبت نام می کند بیشتر عفونت های جدید دیروز Veneto با 1 682 بود در مقایسه با 8134 تامپون ، از نظر میزان مثبت بودن در رتبه دوم (+ 20.7٪). از طرف دیگر ، لاتزیو با 9759 آزمایش بیشترین آزمایشات مولکولی را انجام داد که از این تعداد 1،334 آزمایش مثبت بود.

و سیسیل؟ این در میان مناطقی است که بیشترین میزان تامپون را تولید می کند ، 7597 در 24 ساعت گذشته ، اما همچنین منطقه ای است که 1،391 عفونت عمده در یک روز. درجه مثبت به بالا رفت 18.3٪ بسیار بیشتر از متوسط ​​است که 13.8٪ است و این رقم ما را در جایگاه سوم قرار می دهد. اول ، در این رتبه بندی خاص ، که در تعیین محدودیت های دولت اساسی است ، هنوز Trento است که 29.8٪ را با 193 مثبت از 647 تامپون ثبت می کند. ونتو با 20.7٪ با 1،682 مثبت جدید از 8،134 تامپون دنبال می کند.

سپس در اینجا سیسیل از نظر تعداد مرگ و میر در 24 ساعت گذشته در مکان سوم بود: 34 مرگ. منطقه ای که بیشترین تعداد قربانیان را دارد Emilia Romagna (54+) و پس از آن Veneto (50+) است.

آمار نگران کننده دیگر مربوط به بستری شدن در بیمارستان است که دیروز فقط 44 مورد بود و در این مورد سیسیل بالاترین رقم را در کل ایتالیا ثبت کرد.

عفونت های جدید ، بستری شدن در بیمارستان ، مرگ و میر ، درجه ای از مثبت بودن: منطقه ما در میان 24 ساعت بدترین مناطق داده بود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.