سیسیل اکنون از نظر تعداد واکسیناسیون در ایتالیا رتبه دوم را دارد: بیش از 10 هزار دوز در روز

[ad_1]

سیسیل وارد جلوی واکسن می شود. همین دیروز ، سه شنبه ، 5 ژانویه ، 10008 دوز دارو برای بسیاری از شهروندان در سراسر منطقه تجویز شده است. در مجموع ، حدود 30،000 نفر در سیسیل اکنون واکسن covid را دریافت کرده اند. در ایتالیا فقط لاتزیو کارهای بیشتری انجام داده است.

“در این ساعت ها ، لذت بردن از ثبت آگاهی قوی از طرف سیستم بهداشتی ما – اظهار نظر مشاور بهداشت منطقه ای روگرو رززا. از نظر تعداد واکسیناسیون های انجام شده ، ما در ایتالیا رتبه دوم را داریم. این نتیجه خوبی است ، اما فقط آغاز است. کمپین واکسیناسیون پس از مرحله اول ، که شامل تعداد کمی از افراد (کارکنان بهداشت و مهمانان Rsa) است ، به طور زنده آغاز می شود. در هفته های آینده ، هنگامی که به شهروندان بالای 80 سال برسد ، تلاش ها باید بیشتر شود و هر شرکت ، بدون استثنا ، هم یک مرحله فراخوان و هم یک مرحله واکسیناسیون گسترده را برنامه ریزی می کند.

در همین حال ، دوزهای جدیدی به جزیره رسیده و منابع جدید واکسن هم اکنون در دسترس مراکز اداری است.

سپس کمیسار Razza پارامترهای ملی جدید را برای مناطق دارای خطر منطقه ای ، که شاخص Rt را برای عبور از منطقه کاهش می دهد ، تجزیه و تحلیل کرد: نگرانی های روزافزون در مورد افزایش عفونت ها ، شیوع ویروس در دوره تعطیلات (همچنین برای رفتارهای فردی و خانوادگی) ، متغیر انگلیسی و وضعیت اضطراری ثبت شده در بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا. مسئولیت پذیری موسسات و شهروندان برای تضمین فعالیت واکسیناسیون در مرحله اولیه لازم است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *