سیسیلی ها خواهان ارجحیت دو برابر جنسیتی در انتخابات منطقه هستند

[ad_1]

معرفی ترجیحات دو جنسیتی در انتخابات منطقه ای. این همان چیزی است که سیسیلی ها از ارس می پرسند. “این فرصتی برای همه نیروهای سیاسی است با عمل نشان دهید ، نه با گفتار ، در کدام طرف قرار بگیرید: کسانی که می خواهند ارائه دهند – سیسیلی ها را در فیس بوک بنویسند – ترجیح مضاعف جنسیت در انتخابات منطقه ای باید بلافاصله متعهد شوند که این مسئله را به Ars برسانند.

ممکن نیست که سیسیل – همانطور که در درخواست خود در اول ژانویه نوشتیم – یکی از آخرین مناطقی است که در آن دو رجوع دو جنس وجود ندارد ، به همین دلیل از 70 نماینده مجلس ARS فقط 14 نفر زن هستند. از سال 1947 ، از مجموع 811 عضو منتخب مجمع ، فقط 46 زن روی نیمکت های Sala d’Ercole نشسته اند. کمی بیش از 5 درصد. “

ما بر این باوریم که ترجیح جنسیتی مضاعف برای زنان فرصتی است، مطمئناً هدف نیست ، بلکه ابزاری است که نمایندگی را گسترش می دهد و فقط می تواند مشارکت زنان 51٪ از جمعیت را تشویق کند ، به همین دلیل به نظر می رسد چیزی بیش از یک بیانیه قانونی است.

این مسئله در سهمیه نیست ، همانطور که قبلاً تأیید کرده ایم و در جلسه با هم بحث کردیم. هدف این است که ابزاری برای افزایش انتخاب برق و رای دهندگان و زنان برای حضور در آنجا وجود داشته باشد. پست فیس بوک می گوید ، این مکانیزمی است که ما رأی دهندگان و برق می شناسیم: ما آن را به طور م testثر در انتخابات شهرداری ها و اروپا آزمایش می کنیم. توانایی انتخاب چندین نام به رأی دادن به زنان کمک می کند.

این موضوعی است که سال ها توسط بسیاری از زنان مورد بحث قرار گرفته است ، انجمن هایی که پیش از ما و با ما جنگیده اند و برای حضور زنان در همه مکان های تصمیم گیری می جنگند. ما – آنها نتیجه می گیرند ، ثمره عمل مداوم خود را که هرگز متوقف نشده است ، از نبرد آنها ، که ما با خود می جنگیم ، با شما ، با آنها درو می کنیم.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *