سیاستمداران در دولت؟ فرضیه های موجود در این زمینه. رنزی: “صرف نظر از پشتیبانی Draghi ، این یک بیمه نامه است”

[ad_1]

حمایت حوا از دراگی آشکار بود. اما این تأیید از سخنان ماتئو رنزی پس از مصاحبه با نخست وزیر مسئول است. “ما هر چقدر وزیر فنی و سیاسی وجود داشته باشد از دولت دراگی پشتیبانی خواهیم کرد. هنگامی که او را به عنوان رابط دولت جدید معرفی کردیم ، وی بلافاصله موجی از اعتماد و اطمینان را در کشور به وجود آورد. این یک بیمه نامه برای فرزندان و نوه های ما است: هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند. ما در یک دوره تاریخی هستیم که در آن ایتالیا پول بیشتری برای صرف تاریخ خواهد داشت و این باعث می شود که بگوییم چه کسی بهتر از دراگی می تواند این انتقال را مدیریت کند. “

سپس اشاره به کشورهای دیگر. “من امیدوارم که همه نیروهای سیاسی حمایت یکسانی را از دراگی ابراز کنند: رئیس جمهور جمهوری خطاب به هرکسی که امروز وتو کرد ، نه تنها یک اشتباه سیاسی مرتکب می شود ، بلکه شکایت رئیس جمهور را رد می کند ، که مفهوم سیاسی را رد کرد و صحبت از دولتی است که همه نیروها می توانند از آن پشتیبانی کنند “.

با این حال این دولتی است که از الگوی چمپی الگوبرداری شده است ، همچنان که اکثر احزاب به آن اقتضا می کنند: یک مدیر اجرایی با چندین وزیر عالی “فنی” برای حمایت از نخست وزیر در ظریف ترین پرونده ها ، مانند اقتصاد ، عدالت و شاید نیز بهداشت ، اما در شورای وزیران نمایندگان همه احزاب.

در طی صحبت ها ، دراگی از همه می پرسد آیا مدیریت فنی یا سیاسی را ترجیح می دهند؟ به نظر می رسد م componentلفه سیاسی وجود داردبنابراین ، حتی اگر نخست وزیر مسئول احتمالاً متکی به افراد منطقه باشد ، بنابراین مستقیماً به مردان حزب احتیاج ندارد.

و با همین آرزو است که مخاطبان هواداران دراگی در حال گسترش است ، مردی که به گفته رنزی ، می تواند ایتالیا را تقویت کند. “برای کسانی که سیاست بین المللی را دوست دارند” ، “رنزی اضافه کرد ،” این ایده که ریاست G20 به ایتالیایی سپرده شده است ، که بیش از دیگران در چنین اجلاسهایی شرکت کرده است ، عنصر آرامش و استحکام زیادی است. واقعیت این که دراگی شخصی که ایتالیا را نمایندگی می کند بسیار مهم است. در سال 2021 ، مرکل آنجا را ترک خواهد کرد ، ماکرون انتظار می رود یک سال مبارزات انتخاباتی بسیار طاقت فرسا باشد. این ایده که ایتالیا در راس نهادهای اروپایی نیز قرار دارد ، به ما اطمینان می دهد. “

رهبر چهارم از زمان بروز بحران با دولت کونته به جای نام ها همچنان به صحبت می کند. اما وی در پایان سخنان خود با دراگی ، دو پیاده را که مایل بود شرط ببندد ، وزیر بلانوا و بوسکی وفادار وی را نقل قول کرد: “در مصاحبه ،” او گفت ، بلانوا ، با بوشچی برای اجرای قوانین پارلمان ، استفاده از فرامین و دستورالعمل های غیر dpcm ، اجرای قانون ، استفاده از حفاظت از مدنی برای مراقبت های پزشکی فوری ، با Faraone کل مسئله طرح شوک و زیرساخت ها.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *