سه سیسیلی پروژه های مربوط به PNRR را در آخرین آزمایشگاه نسل آینده اتحادیه اروپا ارائه خواهند داد

[ad_1]

سه سیسیلی نیز فردا در آزمایشگاه نسل بعدی اتحادیه اروپا شرکت می کنند. بیش از 150 دانشجوی اقتصاد سیاسی با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی ، به 10 گروه تقسیم شده اند ، موضوعات NDP ، از جمله اصلاحات و پروژه های سرمایه گذاری را مطالعه کرده اند.

آنها شخصیت های اصلی هکاتون خواهند بود ، آخرین رویداد سفر که در طی آن دانش آموزان i آثار مربوط به Pnrr در ماه های اخیر توسعه یافته است. این ایده توسط پروفسور فرانچسکو تیمپانو ، استاد دانشکده اقتصاد و حقوق دانشگاه پیاچنزا از دانشگاه کاتولیک تصور و ایجاد شد.

سه سیسیلیایی که در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در دانشگاه کاتولیک ثبت نام کرده اند نیز در این مسابقه شرکت کردند: وینچنزو سالونه از تراپانی که با تیم خود پروژه ای را در زمینه مسائل مهم و تأخیر در نوآوری دیجیتال و تحول فناوری مدیریت دولتی ارائه می دهد. جاکومو Merenda ، از Milazzo، که با گروه خود در پروژه ای در مورد مالیات های زیست محیطی ، از جمله مالیات پلاستیک ، مالیات کربن و انرژی های تجدید پذیر کار کرده است. است نائومی فراکانزینو، از راگوسا، که همراه با گروه خود پروژه ای را برای انرژی های آینده ارائه می دهد.

چالش فردا در ساعت 2.30 بعد از ظهر با مداخله مارکو لئوناردی ، رئیس برنامه ریزی اقتصادی در دفتر نخست وزیر ، که به نسخه نهایی Pnrr کمک کرد ، باز می شود. سپس مسابقه باز خواهد شد ، در طی آن پروژه ها توسط کمیته ای متشکل از سی نفر از کارشناسان ارزیابی می شوند: برندگان می توانند از بسته کاریابی ارائه شده توسط Lavoropiù ، یک آژانس کاریابی با تمام سرمایه ایتالیا ، که امروز بیش از 80 دفتر دارد ، از جمله شعبات و بخش های تخصصی در ایتالیا ، انگلستان ، چین و برزیل استفاده کنند. .

پروفسور تیمپانو توضیح می دهد: “با تشکر از آزمایشگاه”. فرزندان ما به مهارتهای مقطعی نزدیک به آموزش اقتصادی و حقوقی خود دسترسی داشتندمهندسی و معماری ، کاملاً متفاوت از مسیر انتخاب شده آنها ، و این نشان داده است که بسیار سازنده است: از این گذشته ، وقتی سیاستگذاری به سمت اجرای مشخص حرکت می کند ، نیاز به انعطاف پذیری و میان رشته ای ضروری است. و این یک زمین تمرین عالی برای آینده شغلی است که در انتظار آنهاست. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *