سناتور لوئیجی ویتالی که امید را به کانته ریخته و سپس برگردانده کیست؟

[ad_1]

او در نهایت در کانون توجه قرار گرفت که یک شب تصمیم خود را تغییر داد و حمایت خود را از دولت پس گرفت ، لوئیجی ویتالی ، سناتور Forza Italia با گذشته ای در جنبش اجتماعی ، اخبار سیاسی جدید نیست. چهار قانونگذار پشت سر او ، که برای اولین بار در سال 1996 به پارلمان انتخاب شد ، دو بار معاون دادگستری در دولتهایی به رهبری سیلویو برلوسکونی ، از ویتالی به خاطر ارائه اصلاحاتی در حسابداری نادرست در سال 2001 و گزارشگر قانون 2005 سیریلی سابق به یادگار مانده است.

ولی بیشتر از همه سناتور خود را در مرکز اختلاف یافت برای معرفی اصلاحیه در قانون سابق سیریلی ، که مخالفان وقت آن را “نجات Previti” نامیدند و تخفیف در مهلت قانونی جرایم را پیش بینی کرد. نام ویتالی در سال 2011 هنگامی که تصمیم گرفت لایحه ای را برای کاهش مدت اجرای قانون برای بیش از 65 سال ارائه دهد ، به صحنه بازگشت.

قانونی که به گفته مخالفان ، دادرسی علیه نخست وزیر پیشین سیلویو برلوسکونی ، از جمله پرونده روبی ، نیز تأثیر می گذارد. بحث و جدال جدی در حدی نبود که نیکولو گدینی ، وکیل کاوالیر ، از لایحه فاصله گرفته و از سناتور بخواهد آن را پس بگیرد.

سناتور لوئیجی ویتالی

در سال 2015 ، ویتالی به عنوان کمیسر منطقه خود در Puglia منصوب شد تا دامنه رافائل فیتو را محدود کند. سمت خود را تا سال 2018 حفظ کرد. در سال 2019 ، او به کامبیامو روی آورد! جنبش Giovanni Totti ، اما بدون اینکه هرگز Forza Italia را ترک کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *