سمپدوریا پارما را غرق می کند: بحران دوک ادامه دارد

[ad_1]

درمان با D’Aversa هنوز شوک مورد انتظار در پارما را ایجاد نمی کند. در تاردینی سمپدوریا 2-0 پیروز شد، به بیست و شش امتیاز در جدول رده بندی رسید و ژروینیو و همراهانش را به مدت یک هفته دیگر در منطقه سقوط محکوم کرد. نیمه اول ناموفق برای پارما ، که در دو شوت اول به سمت دروازه دو تیر زد و دو گل دریافت کرد. در دقیقه 23 جروینیو روشن می شود: ساحل عاج به لبه منطقه می رسد و با شوت از سمت راست به چوب برخورد می کند. این قسمت سامپدوریا را که 25 دقیقه به خود می گیرد تکان می دهد. Kandreva از سمت راست عبور می کند ، Cornelius یک کمک غیر ارادی می کند یوشیدا که در دو مرحله اشتباه نکرد و اولین گل ایتالیایی خود را به ثمر رساند. در دقیقه 34 سمپ دبل کرد: هرنانی توپ را در وسط وسط از دست داده و به شروع مجدد حیات می بخشد که منجر به 2-0 ، به امضای کیتا بالده با مورب چپ در نیمه نهایی اولین واکنش افتخارآمیز پارما است. در دقیقه 44 ، کوکا سعی می کند به بیرون محوطه جریمه ضربه بزند که روی تیرک چاپ شده تا آدرو را شکست دهد.

در نیمه دوم داورسا تغییر کرد: هرنانی “بد” بیرون ، کاراموه در داخل. اما اولین فرصت تحقق در نیمه دوم برای سمپدوریا بود: در توسعه یک ضربه کرنر ، دامسگارد ، که از کیتا بالده – یک تیرک گلوله از توپ دوم گرفت ، با یک ضربه مطمئن لگد زد و پاسخ عالی را در دو نیمه از سپ روز اضافه کاری دروازه بان ها.

و در دقیقه 61 دوئل کوکا-آودرو تکرار می شود: میلان سابق از بیرون هماهنگ شده و یک موشک پرتاب می کند ، که دروازه بان را مجبور به مداخله در شیرجه می کند تا خطر از بین برود. نیم ساعت آخر بازی از نظر کنترل بازی برای پارما crescendo است که با بروگمن نظم بیشتری در میانه میدان پیدا می کند. آنچه از دست رفته است ، سوسو زدن مهاجمان است. از دقیقه 70 ژروینیو از میدان خارج می شود و هر خط خطر از طرف پارما با او همراه است که ده روز برنده نشده و دور اول را با پانزده امتیاز کمتر از فصل گذشته می بندد. ایتالپرس

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *