سلامتی ، چراغ سبز برای دستور العمل سفید الکترونیکی از 30 ژانویه

[ad_1]

حتی نسخه سفید یا نسخه ای که پزشکان از آن برای تجویز داروهایی استفاده می کنند که هزینه آن توسط سرویس بهداشت ملی پرداخت نمی شود ، الکترونیکی می شود. چراغ سبز با مصوبه وزارت اقتصاد و دارایی در تاریخ 30 دسامبر ، منتشر شده در روزنامه رسمی و از 30 ژانویه لازم الاجرا خواهد شد ، تحت عنوان “غیر مادی سازی نسخه های پزشکی داروهای تجویزی که توسط سرویس بهداشت ملی تأمین نمی شود و نحوه صدور یادآوری نسخه الکترونیکی از طریق کانالهای دیگر “.

مشابه آنچه در حال حاضر برای “نسخه قرمز” مربوط به داروهایی که می توان در داروخانه ها خریداری و توسط سرویس بهداشتی پرداخت می شود ، اتفاق می افتد ، این فرمان کد نسخه جدید Nrbe (شماره نسخه الکترونیکی سفید) را نیز برای “دستور العمل سفید”. پزشک نسخه را در قالب الکترونیکی پر می کند ، داده های مربوط به کد مالیات ، عملکرد و تاریخ بیمار را گزارش می کند.

سپس او می تواند یک یادآوری کاغذی برای مشتری صادر کند یا در حالی که کوید در شرایط اضطراری است ، نسخه را از طریق ایمیل یا تلفن ارسال کند. بیمار داروخانه را برای استفاده از نسخه انتخاب می کند. مورد دوم ، “در صورت موجود بودن و هدیه داروها ، این برنامه را می پذیرد و زایمان را تضمین می کند”. تا زمانی که مراقبت های اورژانسی Covid-19 ادامه یابد ، بیماری که نسخه الکترونیکی پزشک را دریافت کرده می تواند شماره را مستقیماً از طریق ایمیل و تلفن به داروخانه انتخابی ارسال کند و این امر می تواند دارو را نیز به بیمار تحویل دهد.

در دوره پس از همه گیری ، شهروند دیگر با داروخانه صحبت نمی کند ، اما همه چیز از طریق سیستم پذیرش مرکزی (Sac) اتفاق می افتد ، که از طریق آن مشتری داروخانه را انتخاب می کند و به ادعای بعدی اطلاع داده می شود و به او اعلام می شود. مسئول درخواست سرانجام ، ساک همیشه به بیمار که دارو را در داروخانه جمع می کند ، اطلاع می دهد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *