سرنا بورتون کوید ، “امروز یک روز دیگر است” را اجرا کرده است که از خانه اجرا می شود

[ad_1]

“من یک کوویید هم گرفتم ، اما خوشبختانه حالم خوب است.” این را سرنا بورتون اعلام کرد ، او برای میزبانی برنامه بعد از ظهر “امروز یک روز دیگر است” در Rai1 با یک مجری تماس گرفت.

در استودیو جای روزنامه نگار را گرفت ، وی همچنین توضیح داد که هیچ علائمی وجود ندارد ، “پیوستگی های پایدار” جیگی مارزولو و جیگیولا سینکتی. دیروز این برنامه پخش نشد.

این برنامه از 7 سپتامبر سال 2020 از دوشنبه تا جمعه از ساعت 2 تا 15.55 به طور مستقیم پخش می شود و دارای یک هیئت متشکل از سه مفسر است که به عنوان “پیوست های پایدار” تعریف شده و برای اظهارنظر در مورد رویدادهای روز فراخوانده می شوند ، که هفته به هفته تغییر می کند . این برنامه همچنین شاهد مشارکت خبرنگاران حوزه های مختلف مانند لوکا روزینی و دومنیکو مراکش است.

این برنامه که پس از تعطیل شدن برنامه Come to Me برای اشغال فضای آزاد فراخوانده شد ، قصد داشت به ایتالیا بگوید که پس از اعتصاب همه گیری دوباره شروع به کار می کند ، چراغ ها و سایه های کشور را از طریق داستان های افراد مشهور ، سیاسی و اجتماعی بازگو می کند بحث ها و داستان هایی با اهمیت دقیق. فضاهای تکراری این برنامه مصاحبه VIP و برنامه گفتگوی سیاسی یا فعلی است. دومی درگیر شدن سیاستمداران محافل مختلف و ویروس شناسان است (برای بیان نظرات خود در مورد شرایط اضطراری با ویروس کرونا دعوت شده است).

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *