سرما و برف ، پیش بینی های روزهای مرلوت: وزش باد شدید و طوفان در سیسیل

[ad_1]

“آنتی سیکلون نتوانست بیش از یک ماه در دریای مدیترانه و ایتالیا مستقر شود ، که همچنان در رحمت آشوب های اقیانوس اطلس و شمال اروپا باقی مانده است. این را هواشناس در 3bmeteo.com توضیح داد ، که هشدار می دهد -“به این ترتیب ، بارانهای جدید دقیقاً در به اصطلاح روزهای مو یا 29 تا 30 تا 31 ژانویه دیده می شوند ، که افسانه محبوب می گوید سردترین آنها در سال است. اولین حرکت ناپایدار در روز جمعه ، زمانی که بارش انتظار می رود ، از جمله معکوس در مرکز ، کامپانیا و کمی در شمال شرقی. در مرز با کوههای آلپ بارش برف جدید ، ابتدا در ارتفاعات متوسط ​​اما متعاقباً کاهش می یابد “.

فرارا ادامه داد: “آخر هفته تحت تأثیر تصویب یک اغتشاش سریع ، اما اتفاقی ، آتلانتیک قرار خواهد گرفت.” شدیدترین بارش از سمت Tyrrhenian پیش بینی می شود ، جایی که ما طوفان های با شدت شدید را رد نمی کنیم. بارش برف در کوههای آلپ ، به ویژه در مرز و شرق ، اما بیش از همه در آپنین ها ، ابتدا فقط در ارتفاع زیاد ، اما متعاقباً حتی در زیر 1000-1200 متر در مرکز و شمال کاهش می یابد “.

دمای هوا به ویژه در روز یکشنبه و با هوای سردتر کاهش می یابد، اما به احتمال زیاد اینها سردترین روزهای سال نخواهند بود و بنابراین سنت روزهای مو در سال جاری رعایت نخواهد شد. “باد نیز قابل توجه است ، که گاهی از سیروکو و لیبچو ، و سپس از پوننته و ماستراله خواهد وزید. پیش بینی می شود بیش از 70-80 کیلومتر در ساعت ، به ویژه در دریای تیرنه ، ساردینیا و سیسیل ، با طوفان های محلی از در معرض ترین مناطق و ناراحتی ها یا مشکلات احتمالی در ارتباط با جزایر کوچکتر “.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *