سرآشپز در آزمون آشپزی ، ریکاردو فاسینی: “من تراجنسی هستم ، اکنون نام من کلوئی است”

[ad_1]

سرآشپز در تست آشپز ، ریکاردو فاسینی – یکی از مشهورترین چهره های پخش Raiuno – تغییر او را در اینستاگرام نشان می دهد. “من الان تراجنسی هستم و اسم من کلوئی است

سفر آشپز دو سال و نیم پیش هنگامی که وی شروع به درمان هورمونی کرد ، آغاز شد و این امر او را به سمت انتقال سوق داد. خودش امروز این تغییر را توضیح می دهد.

وی در یک پست طولانی در اینستاگرام نوشت: “در ماه های اخیر ، پیام هایی دریافت کردم که از من می پرسید چرا اینگونه تغییر کرده ام.” موهای بور ، صورت گرد. من از همان بچگی همیشه احساس کودک بودن کرده ام. من انتقالم را دو و نیم سال پیش شروع کردم و اکنون احساس می کنم برای آخرین و آخرین بار که سالهاست با عشق در تست آشپز مرا دنبال می کنند ، با شما بیرون بروم. “

وی سپس افزود: “بعضی از شما انتخاب من را تأیید نخواهید کرد ، اما من اطمینان دارم که کسانی که مرا به عنوان ریکاردو ارزیابی کرده اند حتی در این مرحله نیز با همان عشق به این کار ادامه می دهند. من اکنون کلو هستم و افتخار می کنم که یک زن تراجنسیتی و افتخار داشتن مردی در کنار من با “U” سرمایه که طی این سالها به همراه تمام خانواده ، دوستان و همکاران عزیز از من حمایت و پشتیبانی کرده است.

وی همچنین در رادیو پایتخت با لو متین مصاحبه کرد و گفت: “اکنون وقت آن است که بیرون برویم و از حضور در آن نترسیم. اکنون باید کلیشه ها و دیوارها را بشکنیم.”

تصمیم برای این مرحله مهم توسط کلوئه در سال 2017 و پس از 11 سال رابطه اتخاذ شد. “من همیشه درون خود را مانند یک زن احساس می کردم ، اما مدت ها بود که نمی دانستم ترانس سکسوال چیست.”

کلوئی توضیح داد که پس از رنج بردن به این مرحله انتقال یافت بدخلقی جنسی“من به سختی تصویری را که بدنم به من داده بود پذیرفتم.”

از تغییر او نیز هیجان زده شده است آنتونلا کلریچی که کلوئی درهای برنامه جدیدش را برای “همیشه ظهر است” باز کرد. “بیا ، من خیلی دوست دارم آن را بگویم.” كلوئه گفت: “من فکر می کنم این یک انتخاب ابتکاری است.” آوردن یک زن تراجنسیتی در تلویزیون می تواند به کسانی که هنوز این دنیا را نمی فهمند کمک کند و وقتی این ترس از بین می رود این حجاب ترس را برطرف می کند. “

© کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.