ستاره آتالانتا برابر میلان برابر اینتر در اودین پیروز شد: قهرمان زمستانی روسونری ، کونته -2

[ad_1]

آتالانتا با نتیجه 3 بر صفر میلان را شکست داد ، اودینزه اینتر را 0-0 متوقف کرد. روسونری خود را به عنوان قهرمان اول و زمستان معرفی کرد ، در حالی که نراتزوری از بالای جدول رده بندی به -2 رسید. یک گام مهم رو به جلو برای تیم گاسپرینی ، که همگام با رم است ، که امروز 4-3 مقابل اسپزیا پیروز شد.

آتالانتا با پیروزی 3-0 مقابل میلان ، سن سیرو را شکست داد در بازی بزرگ روز نوزدهم سری A. گلهای قاطع رومرو ، ایلیچیچ پس از یک پنالتی و زاپاتا. روسونری ، علی رغم شکست ، موفق شد فارغ التحصیلان قهرمان زمستان شود ، اما در 43 امتیاز باقی ماند. از طرف دیگر ، آتالانتا پس از گام اشتباه مقابل جنوا ، منطقه قهرمانان را در رده چهارم قلاب کرد و تنها یک فاصله از رم را واگذار کرد. یک شروع سریع برای روسونری ، که تنها پس از یک دقیقه با ابراهیموویچ خطرناک شد و یک گل ، حتی آفساید را نیز قورت داد. پاسخ آتالانتا دقایقی بعد آمد: در دقیقه 18 ، ایلیچیچ با دست چپ تلاش کرد ، اما توپ به بیرون رفت. یک مسابقه کاملاً فیزیکی که در دقیقه 26 با گل رومرو قفل شد: گاسنز عبور کرد ، پس از تعویض کوتاه با ایلیچیچ ، نراتزوری شماره 17 از داخل منطقه کوچک خطایی انجام نداد و برعکس بر دونارومما غلبه کرد. مسابقه ای برای شخصیت آتالانتا که با مجازات ایلیچیچ بسیار الهام گرفته ترکیب پیولی را می ترساند اما این بار دروازه بان میلان آماده است. در پایان نیمه اول ابراهیموویچ پس از بلاتکلیفی تولوی یک قدم به گل تساوی نزدیک شد ، سوئدی سعی کرد زانوی خود را منحرف کند اما توپ به پایان رسید.

در نیمه دوم ، آتالانتا بلافاصله در حمله مجدداً شروع به کار کرد و در دقیقه 53 با یک پنالتی که ایلیچیچ پس از آرنج کسی مقابل اسلوونیایی ، تبدیل به گل کرد ، دو برابر کرد. میلان در تلاش برای واکنش نشان دادن است ، اما با نتایج ضعیف و “نراتزوری” با ضربه سر زاپاتا به یک گل نزدیک است که البته روی دروازه چاپ شده است. کلمبیایی با ترک هر سه گونه و به پایان رسیدن مسابقه به دقیقه 77 بازگشت.

اینتر از ناک اوت میلان مقابل آتالانتا استفاده نکرد و احمقانه برابر اودینزه 0: 0 شکست.. تیم کونته برخلاف آنچه که با یوونتوس دیدیم ، هدر رفت و نادرست بود: یک پیروزی به میهمانان عنوان قهرمانی زمستان را می دهد که در واقع معلوم است در دست پسر عموهای روسونری است. در عوض ، این یک نقطه طلایی برای Friulians داچیا آرنا است. نراتزوری مخصوصاً در نیمه اول با مانور از اودینزه خارج شد و در نیمه حضور منتظر حریفان خود در مرحله غیبت بود. تور تیم میزبان تنها پس از 8 دقیقه متورم شد اما گل لاوتارو مارتینز بلافاصله به دلیل آفساید لغو شد. برخی از نوک تیزهای بیانکونری از پای لازانیا ، در میان مبتدیان احتمالی ، و دلوفئو آمده است. با این حال ، تنها موقعیت قابل توجه 45 دقیقه اول مردان گوتی با یک شوت بزرگ توسط استرایگر لارسن منجر به 22 دقیقه شد. تنها 60 ثانیه بعد ، بکائو یک اشتباه بزرگ مرتکب شد: لاوتارو رو در رو با موسو قرار می گیرد ، که به طرز معجزه آسایی از ضربه هموطن خود پیشی می گیرد. در دقیقه 28 این بشکه است که با یک ضربه باورنکردنی با پای راست خود برتری را لمس می کند: مسیر با یک سبیل به پهلو بیرون می آید.

در فینال فراکسیون ، اینتر دوباره بدون دقت کافی تلاش کرد ، به ویژه با دو شوت ویدال ، اولی مرطوب و دوم به ستاره. در نیمه دوم ، بناماتا موتور را روشن کرد و غالباً در آخرین پاس غایب بود ، همانطور که در دقیقه 63 اتفاق افتاد ، وقتی که حکیمی نتوانست به راحتی لوکاکو را که خسته نشده بود لمس کند. اودینزه با کاپیتان خود پاسخ داد: دی پل در دقیقه 67 با ضربه محکم دروازه را در سمت راست گل کرد. حکیمی به نوبه خود در دقیقه 75 با یک مورب در سمت راست منطقه 0-1 خورد. با وجود نیروهای جدید سرمایه گذاری شده توسط کونته (اخراج در فینال برای اعتراضات) آخرین ساعت ناخوشایند هیچ تاثیری ندارد: اینتر فرصت وسوسه انگیز هدایت میلان را از دست می دهد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *