سانرمو بدون تبلیغات تبلیغاتی و موارد اضافی ، آمادئوس آماده است که رهبری را ترک کند

[ad_1]

جشنواره سنرمو در سال 2021 تحت بهترین حمایت ها متولد نشد. در یک بیماری همه گیر کامل و با تمایل به جلو رفتن ، علت عمومی فوران می کند. پس از متوقف کردن تماشاگران ، و همچنین موارد اضافی ، که با توییت وزیر Francescini وارد شدند ، طبق آنچه ما می آموزیم ، آمادئوس در حال بررسی این است که نقش خود را به عنوان مدیر هنری و رهبر ارکستر Sanremo 2021 ترک کند. موضوع جشنواره یکی از گره های هیئت مدیره است. که در Viale Mazzini اتفاق می افتد.

آمادئوس همیشه از ایده جشنواره برای عموم دفاع کرده است و خطی که تاکنون غالب شده بود دقیقاً همان باز کردن جایگاههای آریستون برای ارقام قراردادی بود. فرضیه ای که توسط وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا و همینطور امروز فرانچسینی رد نشد ، وی که در توئیتر خود نوشت هیچ تماشاچی با حقوق ، تماشاگر مجانی و حتی نمایشگاهی وجود نخواهد داشت.

داریو فرانچچینی

“من اولین کسی هستم که امیدوارم روند عفونت ها بتواند تئاترها را با اقدامات ایمنی لازم در اسرع وقت افتتاح کند و من روی آن کار می کنم. اما قوانین فعلی برای همه ، از بزرگترین نمایش گرفته تا وزیر میراث فرهنگی و جهانگردی ، پس از شایعات در مورد احتمال این آمادئوس ممکن است نقش خود را به عنوان کارگردان ترک کند و رهبر ارکستر هنری در جشنواره سانرمو.

در همین حال ، وزیر روبرتو اسپرانزا یکی را فرستاد نامه ای به هماهنگ کننده CTS ، آگوستینو میوزو، به دنبال درخواست های شرکت های ضبط کننده برای ارائه جشنواره Sanremo: “در مورد اجراهای برگزار شده در سینما – یعنی جشنواره Sanremo – مفاد ماده 1 (2) 10 با حکم نخست وزیر به قوت خود باقی است. شورای در 14 ژانویه 2021 ، که اجازه می دهد اجراها در غیاب مخاطب ارائه شود “.

ماهیت حضور عمومی آریستون در جشنواره Sanremo مربوط به مقررات فعلی است و همچنین س throughالات متداول را مرور می کند: تئاترها تعطیل هستند اما حضور مخاطبان در استودیوهای تلویزیونی مجاز است“تا آنجا که به پخش تلویزیونی مربوط می شود ، منع پیش بینی شده برای پخش اعمال نمی شود ، زیرا حضور مخاطب در استودیو فقط یک عنصر” رقص “است یا در هر صورت برای پخش کاملاً کاربردی است” ، بدون این که مقررات مربوط به فاصله . در وب سایت Palazzo Chigi قابل خواندن است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.