سانرمو ، فدز چند ثانیه از آهنگ خود را در اینستاگرام منتشر کرد: او خطر رد صلاحیت شدن را دارد

[ad_1]

آمادئوس نمی رود. پس از تعلیق توسط وزیر فرانچسینی در حضور هر نوع مخاطبی در آریستون ، که وی را وادار به قدم برداشتن ، مدیر هنری و رهبر ارکستر جشنواره Sanremo تصمیم گرفته است که در این ساعت ها ادامه یابد. او همچنان متقاعد شده است که دکه های خالی می توانند نمایش را مجازات کنند ، اما به تصمیماتی که رای و کمیته علوم فنی می گیرند ، پایبند خواهد بود.

در همین حال ، پرونده فدز فوران می کند: رپر ، انتظار می رود در مسابقه آریستون با Francesca Michilin با آهنگ Call me by name ، ویدیویی را در اینستاگرام منتشر کرد که در آن قطعه کوتاهی از آهنگ شنیده می شود ، در پس زمینه للو و کیارا می رقصند. پست بلافاصله حذف شد ، اما قبلاً در YouTube به اشتراک گذاشته شد ، پس از آن نیز از سیستم عامل ویدیو حذف شد. طبق این آیین نامه ، رقم هایی که در آریستون رقابت می کنند ، باید مجازات محرومیت منتشر نشوند: Rai و مدیریت هنری در حال کار بر روی بازرسی های لازم هستند و حق ادامه کار در روزهای آینده را برای خود دارند.

در Viale Mazzini ، ما در حال کار بر روی یک پروتکل سازمانی و بهداشتی هستیم که ایمنی کارکنان ، هنرمندان و کارگران را تضمین می کند ، با هدف میانجیگری بین دولت و شهادت متخصص: سندی برای سازماندهی مجدد آریستون و فضاهای مرتبط که اوایل هفته آینده ارائه می شود به CTS منتظر پاسخ ، که باید چند روز دیگر برسد.

ایده یک رویداد عالی تئاتر که بتوان آن را با یک استودیوی تلویزیونی برابر دانست ، در قلب پروژه جشنواره قرار دارد ، جایی که – همانطور که فق ، در وب سایت Palazzo Chigi منتشر شده است ، – حضور مخاطبان مجاز است ، همانطور که همچنین در چندین نمایش Rai و مسابقه ای برگزار می شود. از این رو قصد دارد بخشی از دکه ها را برای 380 شکل ، بافر و مرتب باز کند و در عوض گالری بسته شود. اما اگر – پس از تعلیق دولت – کارشناسان این تصمیم را برای کاهش خطر ابتلا رد کنند ، آمادئوس آماده سازگاری است. پس از روزها تنش ، کینه ، احساس انزوا ، با ذهنی روشن ، احساس مسئولیت نسبت به نقش وی در رهبر ارکستر و مدیر هنری: منفجر کردن سنرمو به معنای قرار دادن همه کسانی است که در آنجا کار می کنند ، مشکلات جدی ، صنعت ضبط که به تلاش برای راه اندازی مجدد اعتقاد دارد ، هنرمندان امیدوارند که پس از یک سال وقایع و زندگی لغو شده ، آریستون را به نمایش بگذارند ، تعهد اسپانسر تیم ، خود رای ، که به لطف جشنواره سال گذشته بیش از 37 میلیون درآمد تبلیغاتی داشت. برای رفع شکاف ، دیپلماسی ویاله مازینی نیز از مدیریت ارشد گرفته تا Rai1 فعال می شود.

به هر حال ، این روزها ملاقات های مداوم با مدیر برجسته استفانو کولتا و همان کار با فابریزیو سالینی است: هدف این است که به لطف کار تیمی و انسجام همه ، از جمله جهان نهادها و فرهنگ ، که Rai ادامه می دهد ، با خیال راحت به Sanremo برسیم سرمایه گذاری کردن به دنیای تئاتر نیز توجه می شود: این استودیو پنج ارتباط با بسیاری از صحنه های ایتالیایی دارد تا از جشنواره یکی از بخشهایی که بیشتر تحت تأثیر تعطیلی قرار گرفته است ، “تازه سازی” از جشنواره ، که به طور فشرده روی Francesca ایستاده است. امروز مگول گفت: “آریستون یک تئاتر است و مانند بقیه تحت محدودیت های اعمال شده توسط همه گیر است.”

“ما در دوران سختی زندگی می کنیم و نباید کسی را در معرض خطر قرار داد. قوانین باید برای همه یکسان باشد ، مطمئناً نیازی به اجبار نیست “، رئیس SIAE هشدار می دهد. اما کسانی مانند Fiorella Manoya هستند که به یاد می آورند که Sanremo در حال راه اندازی یک ماشین بزرگ است ، این یک صنعت اشتغال زا است “و بنابراین” ما باید مراقب باشیم که بگوییم “به تعویق انداختن” یا “اگر نه” من نمی دانم چرا در مقیاس فرهنگ همیشه عقب مانده دیده می شود ».

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *