سانرمو ، رای موفق به تهیه آریستون می شود. یک هنرمند مثبت؟ قرنطینه شده با مجموعه

[ad_1]

نقشه های تفصیلی دسترسی ها و مسیرهای مختلف برای بازیگران ، هنرمندان ، ارکسترها ؛ قوانین سختگیرانه برای تمرین ها و نمایش ها با سقف های شلوغ برای هر منطقه ؛ هر 72 ساعت تامپون برای همه کسانی که وارد آریستون می شوند. یک الزام مطلق ، به استثنای کنداکتورها ، بازیگران و همه مهمانان ویدئویی در طول پخش مستقیم ، استفاده از ماسک Ffp2 و رعایت قوانین معمول فاصله و بهداشت ؛ اصلاح میکروفون خوانندگان و خوانندگان آواز و همه لوازم جانبی. در 75 صفحه بهشت قوانین قفل شدن آریستون را نوشته است از نظر Sanremo 2021 ، برنامه ریزی شده برای 2 تا 6 مارس.

پروتکل سازمانی و بهداشتی جشنواره در طی یک بیماری همه گیر روی میز کمیته علمی و فنی است: چراغ سبز مورد انتظار ممکن است فردا برسد. در واقع ، آریستون ، قبل و در طول جشنواره ، به یک مرکز تولید تلویزیون Rai واقع در Sanremo تبدیل شد. علاوه بر مقررات مربوط به کلیه کارکنان در مراحل آماده سازی ، این پروتکل همچنین تمرین ها و پخش های مستقیم را تنظیم می کند: به طور جداگانه ، از رختکن تا پشت صحنه ، آنها قادر به پوشیدن ماسک جراحی برای جلوگیری از آسیب رساندن به آرایش هستند. در طول شب ها ، بدون ماسک ، آنها باید فاصله 1.5 متری بین خود و 2 متر از بقیه کارکنان را حفظ کنند.

حداقل مسافت نیز برای گروه های رقیب و برای 60 گروه ارکسترال در نظر گرفته شده است، که هر کدام یک اتاق رختکن جداگانه در کف پشت بام دارند. نوازندگان به کارگردانی استاد لئوناردو دی آمیسیس فقط زمانی که در ایستگاه باشند قادر به حذف Ffp2 هستند. حداقل فاصله و پارتیشن پلی کربنات در حفره ها وجود دارد تا ناحیه افراد را از شاخ و شاخ ها از هم جدا کند. به طور کلی ، در طول پخش ، بیش از 70 نفر در صحنه 345 متر مربع ، در سوراخ های ارکستر (380 متر مربع) 60 ، در منطقه غرفه ها (400 متر مربع) نمی توانند بیشتر باشند. ) 40 بین کارمندان و افسران امنیتی. میهمانان و خوانندگان از قبل با لباسهای نمایشی وارد می شوند. هنرمندان رقیب را از اتاق های رختکن واقع در طبقات مختلف آریستون برده و منتظر می گذارند به اتاق سبز منتقل شوند (برای آرایش و لمس کلاه گیس) و کمی قبل از نمایشگاه ، در پشت صحنه. در پایان برنامه ، آنها یک ماسک جراحی جدید خواهند داشت و برای مصاحبه رادیویی به اتاق Blu می روند. سپس مستقیماً به رختکن و سپس به راه پله بروید تا از خروجی کوچه ، پشت تئاتر دسترسی پیدا کنید. گالری خالی خواهد ماند و حداکثر 20 عکاس در ردیف اول قرار دارند. اگر کسی علائم کووید را پیدا کند ، بلافاصله جدا شده و تحت آزمایش های تشخیصی قرار می گیرد.

اگر هنرمند آزمون های مثبتی داشته باشد ، با کل محیط قرنطینه می شود. در 75 صفحه فضای کنجکاوی نیز وجود دارد: تحویل گلها و جوایز ، از جمله جوایز نهایی ، “می تواند با کمک یک چرخ دستی مناسب ساخته شده ، پس از هر بار استفاده و ضد عفونی شود”. یک چیز قطعی است: این یک جشنواره جغد شبانه خواهد بود: پنج عصر به صورت زنده “از حدود 20.40 دقیقه در حدود 300 دقیقه” شروع می شود ، یعنی پنج ساعت خوب در همین حال ، مسابقه آواز یوروویژن ، که سال گذشته به دلیل همه گیری لغو شد ، تاریخ 18 ، 29 و 22 مه را در روتردام تأیید می کند ، اما سناریوی “عادی” را برای تصویب طرح B رها می کند: فاصله اجتماعی اجباری ، آزمایش های مکرر از اقدامات Covid ، تدابیر شدید امنیتی و پروتکل برای محافظت از هنرمندان ، هیئت ها و خدمه در داخل و خارج از آهوی آرنا. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *