سال سیاه رایانیر به دلیل همه گیری: تا 950 میلیون ضرر

[ad_1]

“سخت ترین” سال تاریخ Ryanair (و کل شرکت هواپیمایی) برای شرکت حمل و نقل ارزان قیمت با ضرر بین 850 تا 950 میلیون یورو پایان می یابد، پس از سه ماهه سوم سال مالی 2020/21 نیز تحت تأثیر همه گیری قرار گرفت و چهارم هیچ نشانه ای از بهبودی را نشان نمی دهد.

شرکت هواپیمایی ایرلندی سه ماهه قرمز ، خالص از مسابقات فوق العاده را 306 میلیون یورو اعلام کرد که از 9 ماه اول به نیم میلیارد ضرر داشت. بین ماه های اکتبر و دسامبر ، انسداد و محدودیت ها باعث کاهش 78 درصدی مسافران در مقایسه با یک سال قبل شد، از 35.9 به 8.1 میلیون و درآمد 82٪ به 340 میلیون.

Covid 19 همچنان صدمات زیادی به صنعت وارد می کند. ترافیک کریسمس و سال نو به شدت تحت تأثیر ممنوعیت سفرهای بسیاری از دولت ها در 19 و 20 دسامبر قرار گرفته است. ” 30 میلیون “با خطرات بیشتر در ته چنگال”.

آنها در حال بررسی پیش بینی “آخرین قفل ها و درخواست آزمایش Covid قبل از فرود” هستند ، که رایانیر تخمین می زند “برنامه و ترافیک تا عید پاک را به میزان قابل توجهی کاهش دهد” مدیر عامل شرکت رایانیر مایکل اولری به دنبال نشانه هایی از پاکسازی سه ماهه سوم است: “ما به لطف موفقیت برنامه های واکسیناسیون انتظار داریم بهبودی خوبی در سفرهای تابستانی داشته باشیم.”

هدف شرکت هواپیمایی ایرلندی کسب سهم بازار در نتیجه بیماری همه گیر است، با بهره گیری از آبهای نامناسبی که دیگر شرکتهای اروپایی در آن قایقرانی می کنند. Ryanair ادعا می کند که “به لطف 3.5 میلیارد پول نقد ، در سپتامبر با 400 میلیون افزایش و 850 میلیون اوراق قرضه و ناوگان در حال گسترش ، به لطف خرید اخیر 75 بوئینگ دیگر ،” یکی از قوی ترین ترازنامه ها “در صنعت است. حداکثر 737s.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *