ساسولو یووه ، پیروزی در فینال بیانکونری را می ترساند: مک کینا و دیبالا

[ad_1]

در میان بسیاری از مشکلات یوونتوس 3 امتیاز بسیار دشوار برای رده بندی خود پیدا می کند، به لطف پیروزی 3-1 برابر ساسولو استوایی و با قلبی عظیم ، مجبور شد بیش از 45 دقیقه بگذرد (اوبیانگ اخراج شد). این سومین پیروزی پیاپی تیم پیرلو است که با رمزی و رونالدو پس از معکوس و بین دانیلو و دفرل امضا شد. بیانکونری به رده چهارم رسید ، -1 از رم و -4 از اینتر ، حریف بعدی روز. در عوض ، سیاه پوستان در جایگاه هفتم باقی مانده و سرانجام توسط آتالانتا و ناپل پیشی گرفتند.

نیمه اول بسیار بد ، آن چیزی که در ورزشگاه آلیانز روی صحنه می آید ، با فرصت های بسیار کمی برای گلزنی و فقط در فینال می درخشد. بدشانسی بسیار خوبی در بین صفوف یوونتوس وجود دارد ، زیرا پیرلو مک کنا و دیبالا را به دلیل مصدومیت از دست داد ، که به آن کیه آزاردهنده اضافه شده با مداخله بسیار بد اوبیانگ بریده شد (ابتدا هشدار داده شد ، سپس با کمک Var اخراج شد)

قبل از وقفه ، کولوسفسکی تازه وارد توپ را با برتری روی پاهای خود داشت ، اما او را با ضربات ضرباتی از پایین هدر داد. یوونتوس با برتری عددی تقویت شده و در نیمه دوم با نگاهی دیگر زمین را به میدان آورد و در دقیقه 51 با برتری معجزه ای برتری را پیدا کرد دانیلوکه از راه دور اژدر غیرقابل نفوذ را برای راهنمایی به گوشه هدایت می کند. کمتر از ده دقیقه گذشت و ساسولو با وجود مردان کمتر و غایب سنگین ، دفرل را که در مدیریت عمودی توپ تراوره تبحر داشت ، جبران کرد و نتیجه را تساوی داد ، سپس Szczesny را از سمت راست خنک کرد.

همه اینها برای بیانکونری ، که در هر صورت به پرس برگشتند و در دقیقه 67 با کیزا پرتوی بیرون زدند ، دوباره کار شود ، سپس با رونالدو ، که یک پاس گل عالی به کولوسفسکی داد ، یک ضربه عالی به دست کنسیلو زد ، به طور باورنکردنی برتری جدید را از دست داد. از چند متر یوونتوس را دو برابر کنید ، که به لطف پنجه پا در دقیقه 82 به همان ترتیب خواهد رسید رمزی ، قبل از رونالدو چند دقیقه پس از سوت سه گانه حساب ها را در ساعت 3-1 ببندید. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *