زکی ، درخواست خانواده از ایتالیا: “به پاتریک تابعیت بدهید”

[ad_1]

تابعیت ایتالیا برای پاتریک جورج زکی ». این همان فرجامی است که خانواده دانشجوی مصری دانشگاه بولونیا ، بازداشت شده در قاهره ، تقریباً یک سال پس از دستگیری پاتریک ، به م institutionsسسات ایتالیایی پرداختند. “جمع آوری امضاهای آنلاین برای درخواست این اقدام واقعاً خوبی است ، اما امیدوارم فقط یک دادخواست نباشد ، امیدوارم به زودی اتفاق بیفتد. خانواده به این درخواست متوسل می شوند ، “خواهر زکی ، ماریس ، در یک مصاحبه اختصاصی به لطف شبکه فعال پاتریک لیبرو گفت. فرایندی مخصوصاً خطاب به دولت جدید متولد ایتالیا.

“متاسفانه ما از آنچه دولت ایتالیا تاکنون برای آزادی پاتریک انجام داده گیج شده ایم. آنها علناً اعلام کرده اند که “اقدامات محرمانه” وجود دارد ، اما پاتریک یک سال در زندان بوده است. ما می دانیم که دولت ایتالیا متحد تاریخی مصر است و مطمئن هستیم که آنها می توانند آزادی آن را بدست آورند. ما فقط نمی فهمیم که چرا او علی رغم مشارکت عمومی در پرونده هنوز در زندان است. ماریس گفت: “همه كارها ،” حتی شركتهای بزرگ تجاری ایتالیا در مصر ، “كه تاكنون شاهد اقدامات چشمگیری از آنها نبوده ایم” ، “باید آزادی خود را در زندان انجام دهند.”

خواهر زکی افزود: “ما از همه کارهایی که عفو بین الملل و سازمان های غیردولتی مختلف برای پاتریک انجام می دهند سپاسگزاریم و معتقدیم که آنها باید دولت را ترغیب کنند تا برای آزادی وی اقدام کند.” ادامه پرونده و تحت فشار قرار دادن نهادهای بین المللی برای تعهدات بیشترین نیاز پاتریک است. ” خواهر 24 ساله زکی اضافه می کند ، حتی دانشگاه بولونیا “شبانه روز برای پاتریک کار می کند و ما از همه تلاش های آنها قدردانی می کنیم. آنها یک م academicسسه دانشگاهی هستند و نمی توانند دولت را برای آزادی یک زندانی سیاسی مذاکره یا تحت فشار قرار دهند. با این حال ، آنها بیش از سایر ارگان های دولتی نسبت به این پرونده تعهد نشان دادند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.