زرد پس از مرگ تانیا رابرتز ، دوست دختر سابق باند زنده است

[ad_1]

زرد توسط تانیا رابرتز. بر خلاف آنچه مامور او گفت ، توسط شوهر بازیگر اطلاع داده شد ، دوست دختر سابق باند در دهه 80 و چارلی آنجل مستمری بگیر زنده است رابرتز 65 ساله پس از بیمار شدن هنگام راه رفتن با سگش در 24 دسامبر در بیمارستان بستری شد. در چند ساعت گذشته ، نماینده وی ، مایک پینگل ، بیانیه ای صادر کرده و خبر مرگ او را اعلام کرده است.

این یادداشت همچنین حاوی جزئیات و بیانیه همسرش لنس اوبراین است: “همانطور که در لحظات آخر دست او را نگه داشتم ، او چشمهایش را باز کرد.” در عوض ، پینگل مجبور شد اشاره کند که اطلاعات منتشر شده نادرست است. مشخص نیست که چه چیزی شوهر او و بنابراین عامل را گمراه کرده است.

این بازیگر به خاطر بازی در نقش جولی راجرز در پنجمین سریال تلویزیونی “فرشتگان شارلیس” و دختر باند استیسی ساتون در ‘007 – Target Mobilè (1985) با راجر مور به عنوان یک عامل مخفی شناخته شده است. او همچنین در فیلم فرقه شینا ، ملکه جنگل بازی کرد.

تانیا رابرتز

تانیا رابرتز ، ملقب به ویکتوریا لی بلوم ، در 15 اکتبر 1955 در نیویورک متولد شد. ویکتوریا-تانیا دومین فرزند یک فروشنده چشمه فروتن ایرلندی در منهتن ، دو ازدواج پشت سر خود دارد. اما مورد اول زیاد دوام نیاورد: او در حالی که تنها 15 سال داشت (1971) با پسری بوهمی ازدواج كرد و با او در جاده های آمریكا با اتومبیل اتومبیل بازی كرد. ازدواج با لغو درخواست مادر تانیا پایان یافت. اندکی پس از آن ، تانیا سعی کرد یک مدل شود ، اما آرزوی واقعی او از کودکی بازیگری بود.

در همین حال ، وی با دانشجوی روانشناسی باری رابرتز که در سال 1974 با او ازدواج کرد آشنا شد. در حالی که رابرتز کار خود را به عنوان فیلمنامه نویس آغاز کرد ، ویکتوریا قصد داشت با لی استراسبرگ و اوتا هاگن با نام مستعار تانیا رابرتز به استودیوی بازیگری بپیوندد ، نام خانوادگی او از شوهرش است. به افتخار او به عنوان بازیگر ، علاوه بر نقش های فوق الذکر جولی راجرز در مجموعه تلویزیونی فرشتگان چارلیس ، نقش شینا در فیلم Sheena ، ملکه جنگل و دختر باند Stacy Sutton در 007 – Moving Target ، تانیا همچنین نقش در فیلم ایتالیایی A History of Weapons and Love (1983) ، به کارگردانی جاکومو باتیاتو. از سال 2001 دور از کانون توجه ، در سال 2006 توسط شوهر دوم خود که در سن 60 سالگی در لس آنجلس درگذشت و بعداً دوباره ازدواج کرد بیوه شد. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *