رویای تراپانی در حال کم رنگ شدن است: پروسیدا پایتخت فرهنگ در سال 2022 است

[ad_1]

Procida پایتخت فرهنگ ایتالیا در سال 2022 خواهد بود: بنابراین رویای Trapani کم رنگ می شود، تنها شهر سیسیلی که در بین نامزدهای نهایی قرار دارد.

Procida باتوم را از پارما می گیرد ، که به دلیل همه گیری بیماری عنوان را برای یک سال بیشتر از حد انتظار نگه می دارد. این تصمیم توسط هیئت داوران برای انتخاب پایتخت فرهنگی ایتالیا 2022 ، به ریاست پروفسور استفانو بایا کوریونی تعیین شد ، که به وزیر میراث فرهنگی و فعالیتها و گردشگری داریو فرانچسچینی پیشنهاد کرد پروژه نامزدی ارائه شده توسط ده نفر از 28 نامزد نهایی از شهر کامپانیا ارائه شود. .

علاوه بر تراپانی ، Ancona ، Bari ، Cerveteri (رم) ، L’Aquila ، Pieve di Soligo (Treviso) ، Taranto ، Verbania ، Volterra (Pisa) نیز وجود داشتند.

وزیر دارو فرانچسچینی ، که در کنفرانس مطبوعاتی مجازی با زوم مرتبط بود ، گفت: “ما در مورد پایتخت فرهنگی ایتالیا 2022 صحبت می کنیم ، زمانی که به شرایط عادی برگردیم و گردشگری دوباره آغاز شود.”
در سال 2023 عنوان ex lege در برگامو و برشیا برای رنج کوید. علاوه بر این ، L’Aquila در سال 2022 شهر ورزش اروپا خواهد بود ، در حالی که Taranto قبلاً به عنوان میزبان XX بازی های مدیترانه ای در سال 2026 انتخاب شده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *