رونق عفونت های کاتانیا سیسیل را از منطقه سفید خارج می کند: خطر زمان های طولانی تر

[ad_1]

سیسیل همچنان در میان مناطقی است که بیشترین آلودگی را در ایتالیا دارد ، خوشبختانه ، تعداد هنوز کم است ، اما این جزیره را در برخی از اندامها گرفتار نگه می دارد. بروز 50 مورد در هر 100000 نفر ، آستانه لازم برای ورود به منطقه سفید به معنای واقعی کلمه یک قدم فاصله دارد: در حال حاضر سیسیل در 51. متوقف می شود. منحنی عفونت همیشه در حال کاهش است (-13٪ در هفته گذشته) ، اما هر کوچکترین تأخیری باعث به تعویق انداختن ضبط خالی می شود ، که در حال حاضر برای 21 ژوئن تنظیم شده است. اما اگر هدف در این هفته محقق نشود ، باید حداقل تا پایان ماه صبر کنید.

نتایج مثبت ثبت شده دیروز 326 مورد از 15 857 تامپون درمان شده با فرکانس 2٪ است. این منطقه از نظر تعداد آلودگی روزانه در ایتالیا رتبه سوم را دارد. تعداد قربانیان 12 نفر است که در مجموع 5839 نفر منجر می شود. تعداد نتایج مثبت فعلی 9448 مورد با کاهش 444 مورد است. 758 مورد معالجه قرار گرفتند. با این حال ، استان کاتانیا همیشه برخی نگرانی ها را ایجاد می کند: نیمی از موارد مثبت جدید که روز گذشته کشف شد در واقع در منطقه اتنا است و فرکانس آن بالای 90 است ، بسیار بیشتر از سایر استان های سیسیل.

در عین حال از روز جمعه آینده ، پیک اکسپرس SDA Poste Italiane 113،300 واکسن Covid را به سیسیل تحویل می دهد، که 85،800 دوز Astrazeneca و 27،500 Janssen از Johnson & Johnson است. یک ربات ضد کوید برای ضد عفونی هوشمند از سطح و اشیا by توسط آزمایشگاه سیستم های رباتیک و آزمایشگاه میکروبیولوژی مولکولی پزشکی و آزمایشگاه مقاومت آنتی بیوتیکی دانشگاه در کاتانیا ایجاد می شود. توسط وزارت دانشگاه و تحقیقات.

و در حالی که سیسیل منطقه سفید را هدف قرار داده است ، هنوز نقاط قرمز وجود دارد: شهرداری پریزی ، در منطقه پالرمو ، از امروز تا 10 ژوئن وارد نیمه قفل می شود. همان دستور نلو موسومچی ، رئیس جمهور منطقه ، دستور تمدید اقدامات محدود کننده را – تا 10 ژوئن دوباره – برای جراچی سیکولو و اسکوردیا صادر کرد. در عوض ، “منطقه قرمز” در لرکارا فریدی امروز زود پایان می یابد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.