روز یادآوری: آن فرانک و 5 نوجوان دیگر با اراده زندگی و شهامت

[ad_1]

برای روز یادبود ، او برای اولین بار به تماشای تلویزیون می رسد شنبه 23 ژانویه ، اواخر شب در Rai1، پس از نمایش آن به عنوان یک فیلم رویداد در سال 2019 ، #AnneFrank زندگی موازی، مستندی از سابینا فدلی و آنا میگووتو ، ارائه شده توسط رای داكنداری ، تهیه شده توسط 3D Produzioni و Nexo Digital با مشاركت RAI Cinema ، با همکاری آنا فرانك فاندز از بازل و تئاتر Piccolo تئاتر میلان اروپا.

او داستانهای موازی با رهبر برجسته هلن میرن تعریف می کند: داستان آن ، آن که در 4 آگوست 1944 توسط گشتاپو در آپارتمانی در آمستردام ، جایی که او با اعضای خانواده زندگی می کرد و 5 دختر و پسر مانند او ، با همان میل به با همان شجاعت زندگی کنید ، آریانا شرنی ، سارا لیختشتین-مونارد ، هلگا ویس و خواهران آندرا و تاتیانا بوچی ، بازماندگان هولوکاست با هزینه بسیار بالای یک کودک محروم ، یک زندگی مشخص ، خانواده های منقرض شده. هلن میرن از طریق کلمات دفتر خاطرات ، بینندگان را در داستان آن همراه می کند. این مجموعه اتاق پناهگاه مخفی آمستردام است ، جایی که این دختر بیش از دو سال در آن مخفی مانده بود.

توسط طراحان صحنه با جزئیات بسیار بازسازی شده است Piccolo Teatro از میلان ، تاسیس شده توسط جورجیو استرلر. یک بازسازی اکولوژیکی غیرمعمول و دقیق که ما را به سال 1942 بازمی گرداند. اتاق دارای اشیایی از زندگی او است ، عکس هایی که او با آنها دیوارها را اثاثه یا لوازم داخلی ، دفترهایی که روی آنها نوشته است. در عوض ، کاترین جوان (مارتینا گاتی) نقش دارد که ما را به مکان های آن و بازماندگان شوی هدایت می کند. او کسی است که برای کشف مراحل زندگی کوتاه آن به دور اروپا سفر می کند. به مناسبت اولین تلویزیون و شب دوم Rai1 ، Piccolo به لطف همکاری با موزه خانه Anne Frank Huis در آمستردام ، در Rai Documentari برای بازسازی اتاق (که قبلاً به عنوان مجموعه ای در مستند استفاده شده بود) ، محل یادبود ، دوباره باز شد. مداخلات برخی شخصیت های دنیای فرهنگ ، روزنامه نگاری و انجمن ها متناوب است. بیشتر این شواهد بخشی از پیش نمایش مستند است که به RaiPlay نیز می رود.

“این مستند به ما فرصتی داد تا تجربه و احساساتی را که این اتاق با خود به ارمغان می آورد و جامعه مدنی ایتالیا که با صدای بلند به آن واکنش نشان دادند ، زنده کنیم. بسیاری از استعدادهای دنیای سرگرمی ، فرهنگ ، روزنامه نگاری ، انجمن دعوت ما را پذیرفتند. فقط چند مورد را نام ببرم: Ferruccio De Bortoli ، Maurizio Molinari ، Carla Fracci ، Beppe Sala ، Emilio Isgro ، Massimo Recalcati ، Linus ، Gerardo Colombo ، Don Gino Rigoldi ، Antonio Albanese ، Giuliano Pisapia ، Gadio Borignano ، Gadio Lorornovo اظهار نظر Duilio Jamaria ، مدیر Rai Documentari. اقدامی از مقاومت فرهنگی که توسط مستندهای بهشت ​​رواج یافته است ، اما همچنین راهی برای روشن کردن چراغ در تاریکی و جلب توجه به اهمیت و نقش تئاتر در ایتالیا در این زمان انزوا است.

یک کار واقعی در حال انجام ، که در تئاتر Piccolo اتفاق می افتد و با وجود محدودیت هایی که ما تجربه می کنیم ، او را دوباره به عنوان شخصیت اصلی می بیند. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *