روز کارابینیری 2021 ، روز جشن در فرماندهی استانی سیسیل

[ad_1]

روز جشن در مقر استانی Carabinieri در سیسیل به مناسبت 207 سالانه صندوق بنیاد Carabinieri.

مسینا این روز را در “A. Bonsignore ”، ستاد فرماندهی Culqualber بین منطقه ای Carabinieri و فرماندهی استانی ، با یک مراسم کوتاه به افتخار افتادگان. فرمانده استان ، سرهنگ لورنزو ساباتینو و بخشدار مسینا ، دکتر كوزیما دی استانی ، با حضور یک پیاده روی کارابینیری با لباس کامل ، تاج گل لور را در یادبود کارابینیای سقوط کرده واقع در باغ پادگان قرار دادند. خاص و به صدای “سکوت دستور” “.

تظاهرات فرماندهی استان سیراکوز پشت درهای بسته برگزار شد به همین مناسبت ، فرمانده استانی ، سرهنگ جیووانی تامبورینو ، با همراهی بخشدار استان آریزو ، جوزپه اسكودوتو ، عالی ترین مقام عمومی استانی ، به افتخار افرادی كه از ارتش در ورودی افتادند ، تاج گل لور را بر روی پلاك قرار دادند. به پادگان ویاله تیکا.

همچنین تا تراپانی یک تاج گل لورل بر روی بنای یادبود جنگ در مقر فرماندهی محلی کارابینی ها قرار داده شد. کوکوتزا ، رئیس فیلیپین ، و سرهنگ جیانلوکا ویتالیانو ، فرمانده استانی کارابینری ها ، مطابق با قوانین محدود کردن همه گیر ، و همچنین با کاهش نمایندگی سربازان ، در این مراسم شرکت کردند.

ستاد تاریخی فرماندهی استانی کارابینری ها در میدان Giovanni Verga a در عوض ، کاتانیا درهای خود را باز می کند. سربازان ارتش علاوه بر قرار دادن یک تاج گل لورن روی پلاک اختصاص داده شده به کارابینیری وینچنزو جوستینو ، تصمیم گرفته اند درهای پادگان را که در آن دو نمایشگاه برای عموم برگزار می شود ، باز کنند.

Festa dell’Arma همیشه فرصتی برای تأمل در مورد داده های مربوط به پیشگیری و مقابله با اشکال مختلف جنایات انجام شده توسط فرماندهان کارابینری های فعال در منطقه بوده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.