روبی تر: مانع برلوسکونی برای به تعویق انداختن میلان

[ad_1]

ما به یک موکول جدید دادگاه در میلان در پرونده روبی تر ادامه می دهیم که سیلویو برلوسکونی و 28 متهم دیگر از جمله بسیاری از مهمانان جوان را در ضیافت های شام در آرکور دید ، و سپس ، در دادخواست روبی ، طبق کیفرخواست ، شاهدان را با پرداخت حقوق بازداشت کرد.

دفاعیات نخست وزیر سابق شنبه گذشته از سن رافائله استعفا داددر واقع ، این دادگاه پرونده جدیدی را به دلیل مانع قانونی به دلایل بهداشتی در جلسه دادرسی چهارشنبه آینده تشکیل داد. بنابراین ، جلسه دادرسی قبل از صدور حکم هفتم در دادگاه میلان برگزار می شود و نه در حداکثر سالن نمایشگاه (جایی که جلسات برای شهادت در مورد محدودیت های ناشی از Covid برگزار می شود) و برای بحث در مورد درخواست استفاده می شود برای انسداد و به تعویق انداختن جلسه دادرسی.

قرار بود شهادت حسابدار معتمد کاوالیر ، جوزپه اسپینلی ، برای روز چهارشنبه برگزار شود. در آخرین جلسه دادرسی در تاریخ 28 آوریل ، دانشکده ، به ریاست مارکو ترمولادا ، تصمیم به تعلیق این روند “با تعلیق مهلت قانونی” تا “تاریخ استعفای” رهبر FI ، که به دلیل عوارض بعد از کوید ، استراحت و مراقبت در خانه. دادگاه همچنین توضیح داد که ممکن است “زمانی که دفاع ، پس از عزل ، دفاع در مورد حفظ شرایط فعلی گزارش خواهد داد ،” دادن نظر کارشناسی مناسب است.

چهارشنبه در کلاس بحث در مورد موانع و اهمال کاری خواهد بود. در همین حال ، دادگاه در حال انجام در Siena ، که بخشی از پرونده Ruby ter علیه برلوسکونی و پیانیست Arcore ، Danilo Mariani به جرم فساد در اعمال قضایی است ، به 21 اکتبر موکول شده است. با این حال ، ماریانی در حال حاضر به 2 سال به دلیل شهادت دروغ محکوم شده است. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *