رنزی: “مدیریت غیر شفاف روابط ، بحران را نمی توان با صندلی راحتی حل کرد”

[ad_1]

“در حالی که در پارلمان شاهد یک رسوایی معتبر هستیم ، که تلاش مردم برای انتقال نه یک ایده بلکه یک مدیریت مبهم از روابط شخصی و نهادی ، ایجاد گروه های بداهه است ، امروز ما اینجا هستیم تا قاطعانه بگوییم که صندلی های ما. “، رهبر IV ، ماتئو رنزی ، در ویدئویی در Fb ، در مورد بحران دولت ، در روز اولین مشاوره ها در Kirinal گفت.

“این مسئله شخصیت نیست ، این یک مشکل انسانی نیست ، مشکلی نیست که با یک صندلی راحتی حل شود. صندلی ها را رها کردیم، ما تنها کسانی هستیم که این کار را انجام داده ایم ».

“برای مشارکت در سیاست ، باید یاد بگیرید ، بدانید و پیشنهاد دهید. ما در حال مراقبت از ایتالیا هستیم و ایتالیا باید دوباره شروع شود. تنها یک چیز وجود دارد که توانایی پرداخت آن را نداریم ، عدم تجربه این بحران به عنوان یک فرصت عالی برای شروع مجدد. یا اکنون برای راه اندازی مجدد آماده می شویم ، یا این احتمال را رد می کنیم. ما همچنان در مورد مطالب با سر بالا صحبت خواهیم کرد ، و اگر دیگران در مورد صندلی های راحتی صحبت می کنند ، در مورد شخصیت بحث می کنند و با اخبار جعلی به ما حمله می کنند ، این مشکل ما نیست. ما میله را به صورت ایستاده ، با چهره ای باز ، در مورد چیزهایی که برای ایتالیا مفید است ، و نه برای ما نگه می داریم.

رایزنی های انجام شده توسط سرجیو ماتارلا پس از استعفای جوزپه کونته اندکی پس از ساعت 6.30 بعد از ظهر به پایان رسید.
رایزنی ها فردا ادامه خواهد داشت. گروه های Senate و Camera di Italia Viva فردا ساعت 5.30 بعد از ظهر خواهند بود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *