رنزی: “اکنون یک دولت ائتلافی ، نقش اصلی حزب دموکرات است. کنته بدون ما نمی تواند”

[ad_1]

ماه ها “ما می خواهیم یک جهش کیفی در اقدامات دولت داشته باشیم. ما به رویای ایتالیا و نه کابوس مشاجره روزمره نیاز داریم. ما به یک پروژه ، چشم انداز ، استراتژی نیاز داریم. ماههاست که خواهان آن هستیم: اگر بقیه سرانجام آنجا باشند ، ما را آماده می یابند. رهبر ایتالیا ویوا این را در مصاحبه با Corriere della Sera گفت ماتئو رنزی.

“بحث و جدال کافی است ، بیایید در مورد مراقبت های بهداشتی ، جوانان ، آینده صحبت کنیم. بیایید به سیاست برگردیم. ” نخست وزیر پیشین تأکید می کند که با دولت “شکستی” نکرده است: “ما در مورد مدارس ، واکسن ها ، زیرساخت ها ، مشاغل پاسخ دادیم. ماههاست که آنها را نداریم. سرانجام ، “با درد فراوان ، وزرا بلانوا و بونتی و معاون وزیر اسكالفاروتو ، سه فرد خارق العاده ای كه به جای بهره مندی به سیاست خدمات مشغول بودند ، استعفا دادند و” زیبایی و شأن سیاست “را دوباره تأیید كردند.

اگر کسی از حزب دموکرات ماستلا را به بلانوا یا دی باتیستا را به روساتو ترجیح دهد ، به ما اطلاع می دهد. ما می خواهیم یک دولت ائتلافی با نقشی اساسی برای حزب دموکرات و نمایندگان آن تشکیل شود. ” به گفته رنزی ، حزب دموکرات می داند بدون ایتالیا هیچ شماره ای وجود ندارد. شاید دیگر این عشق نباشد ، اما حداقل آن ریاضی است. اگر زینگارتی اصرار دارد که زنده به ایتالیا نه بگوید ، سرانجام تیم را به سالوینی می دهد.

از طرف دیگر ، اگر کونته 161 رأی در مجلس سنا به دست آورد ، “این یک عمل واضح است. و من موفقیت نخست وزیری نخست وزیر را تشخیص خواهم داد. ” در این صورت ، “من به عنوان یک سناتور ، به حمایت از ایتالیا برای چیزهایی که به اشتراک می گذارم و رای مخالف با مواردی که من به اشتراک نمی گذارم ، ادامه خواهم داد.” در مورد پرهیز احتمالی از ایتالیا ویوا “در جلسه گروه بحث خواهد شد ، اما من فکر می کنم این عاقلانه ترین انتخاب است”.

رنزی از حمایت برخی از افراد خود در دولت نمی ترسد: گروه سنا «بسیار جمع و جور است. ما هجده سناتور داریم و رای آنها در روز سه شنبه تعیین کننده خواهد بود. ” اگر کنته استعفا دهد ، “ما درخواست مشاوره می کنیم تا سریعاً اقدام کنیم زیرا نمی توانیم یک روز را هدر دهیم” و “ما از هم اکنون تا سال 2023 به برنامه ای نیاز داریم”.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *