رنزي: “هيچ خطري براي راي گيري زودرس وجود ندارد ، قانونگذار در سال 2023 به پايان مي رسد.”

[ad_1]

خطر رای گیری زودهنگام وجود ندارد. قانونگذاری در سال 2023 پایان می یابد. “. رهبر Italia viva Mateo Renzi در مصاحبه با Tg3 به این اطمینان می دهد. رنزي ادامه مي دهد: “در بهبود ، ما به سرمايه گذاري بيشتر و پاداش كمتري نياز داريم.” از آنچه خوانده ایم ، به نظر می رسد دولت نظر خود را تغییر داده است ، نشانه اینكه شاید ایده های ایتالیای زنده چندان بد نبوده است. “

“من فکر نمی کنم که دولتهای هدف وجود داشته باشد ، بلکه دولتهایی قادر به کار هستند. اگر کنته قادر به کار است ، انجام این کار در غیر این صورت به دیگران بستگی دارد – وی افزود. او گفت آماده است به سالن بیاید ، ما آنجا منتظریم.

“هنگامی که کونته به عنوان نخست وزیر جدید معرفی شد ، ما همچنین او را برای فرستادن سالوینی به خانه معرفی کردیم. اما نمی توان فقط در برابر آن قضاوت کرد. اکنون ، وی افزود ، ما باید به بحران اقتصادی ، به پولی که برای بهبودی سرمایه گذاری می کنیم پاسخ دهیم. اگر دولت می تواند این کار را انجام دهد ، آن را انجام دهید. رئیس جمهور كنته گفت كه او به سنا خواهد آمد ، تقریباً ما را به چالش می كشد ، ما منتظر او هستیم.

و با توجه به واکسن ، رنزی این پیشنهاد را ارائه داد که بلافاصله برای معلمان اعمال شود. “هر هفته ، ایتالیا 470،000 دوز واکسن دریافت می کند: همان تعداد معلم در مدارس متوسطه و متوسطه. هفته آینده ، ما فقط معلمان را واکسینه خواهیم کرد تا بتوانیم با دادن سواب به دانش آموزان و واکسن به معلمان ، مدارس را بازگشایی کنیم. “این کاری است که می تواند به سادگی و به طور خاص انجام شود.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.