رنتزی برای بحران دولت آماده بحث است ، اما كنته بازگشت با حوا را رد می كند

[ad_1]

“ما گفتیم که همیشه در دسترس هستیم بدون وتو و بدون محدودیت در مورد بحث کنید“رهبر ایو ماتئو رنتزی در تیتولو کوینتو این را به کسانی می گوید که از او می پرسند آیا مسیر اکثریت زنده به ایتالیا بسته شده است.

اما نخست وزیر جوزپه کونته روشن می کند که چنین است بازگشت “کاملا مستثنی” با Mateo Renzi. این را منابع نزدیک به نخست وزیر اظهار داشتند ، هنگامی که در مورد سخنان آغازین ایتالیا زندگی می کنند در مورد امکان اصلاح با اکثریت.

این ایده از Grafter ، که در ویرانه های بحران رنزسی متولد شد و بر تعداد جامد استوار است: 161 ، اکثریت مطلق. پروژه کونته به شرح زیر است: یک گذرگاه پارلمانی نه تنها برای بقای دولت ، بلکه همچنین برای افتتاح یک فصل سیاسی جدید که آن را به عنوان یک دوره اصلی تصور می کند. به همین دلیل است که او “کاملا” بازگشت ماتئو رنزی را منتفی دانسته و برای اولین بار نگاهی به نمایندگان یک پروژه سیاسی می اندازد که ائتلاف چپ میانه “سازندگان” را در اطراف خود متحد می کند.

در عمل ، این فرم به قانون انتخابات بستگی خواهد داشت ، یکی از اولین فصول باز شده – اگر همه به خوبی پیش برود – در پیمان قانونی جدیدی که توسط حزب دموکرات ذکر شده است. انتظار می رود که کونته روز دوشنبه نه تنها سخنرانی “بالایی” داشته باشد ، بلکه همچنین دیدگاهی نیز داشته باشد. چهل و هشت ساعت آینده در سنگرها خواهد بود ، ممکن است استراتژی ها به طور ناگهانی تغییر کنند.

راست میانه به دنبال فشردگی است تا زمینه را برای عملیات کنتیان خارج کند ، در حالی که سفیران نخست وزیر در تلاشند تا UDC را به اکثریت تقویت شده با پیوندهای آبی برساند. “مظنونان” برای بالا بردن سهام همچنان انکار می کنند. در میان این پنج ستاره ، کسانی هستند که احتیاط را توصیه می کنند ، و یادآوری نمونه قبلی رومانو پرودی. کسانی هستند که احتمال نمی دهند برنامه به طور ناگهانی تغییر کند و ممکن است کونته پس از سخنرانی صبح دوشنبه در سالن ، برای استعفا به کویرینال برود و سپس روی “ter” کار کند.

اما راه ، او اطمینان می دهد که کسانی که فرصت صحبت با نخست وزیر را داشته اند ، ردیابی شده است: ابتدا تصویب وضوح در پارلمان ، با این اعتقاد که اکثریت ضد قانون اساسی وجود دارد و ما می بینیم ، سپس – با تعیین زمان – تولد این دولت جدید به شدت مورد حمایت حزب دموکرات است تا نشانه وقفه ای باشد که مدتهاست توسط زینگارتتی و همچنین بخشی از M5 درخواست می شد. رهبر دم به قانونگذاران خود می گوید: رای گیری در سالن تازه آغاز راه اصلاح “بسیاری از اشتباهات” و “کندی” امسال خواهد بود.

این مجدداً با یک قانون انتخابات متناسب آغاز خواهد شد ، و موارد دیگری نیز مشمول مدل اسپانیایی هستند. خواهیم دید. اما وحدت حزب دموکرات نیز بر اساس وعده حفظ نبض اکثریت و “تعهد” نسبت به کونته و “رهبران” او بنا شده است. Graziano Delrio در مورد “راه اندازی مجدد” صحبت می کند. و دبیر نمایندگان به وضوح اظهار داشت که “ter” آنجا خواهد بود و روی اکثریت قاطع کار می شود. فرضیه هایی مانند معاون وزیر نخست وزیر حزب دموکرات و هیئت بازسازی ، علاوه بر وزارت کار ، دوباره در جریان است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *