رزرو واکسن ضد ویروس کرونا در سیسیل از طریق اداره پست ایتالیا امکان پذیر است

[ad_1]

“یک بستر فناوری اطلاعات برای ردیابی و تجویز واکسن Covid-19 وجود دارد که رزرو آنلاین پستامات را از طریق پستچیان ، آنلاین یا مرکز تماس برای مناطق متصل به سیستم های پستی ایتالیا ارائه می دهد.” این را مدیر عامل شرکت Matteo Del Fante اعلام کرد و توضیح داد سیستم عامل در حال حاضر در 4 منطقه سیسیل ، مارکه ، کالابریا و آبروزو فعال است.

دل فانته توضیح داد: “در این مناطق ، واكسیناسیون ، هنگامی كه برای هر كس كه بعد از مرحله اول دسته های محافظت شده درخواست كند ، آزاد است ، می تواند به صورت آنلاین برای شهروندان رزرو شود (اطلاعات در مورد https://info.vaccinicovid.gov.it/) ، از طریق مرکز تماس یا مستقیماً به دستگاه خودپرداز پستامات با درج کارت بهداشتی آنها یا از طریق کف دستهایی که به پستچیان ارائه می شود ».

“طبق آخرین برآوردهای ملی ، مرگ و میر ناشی از Covid 19 بیش از 19 درصد از افراد بالای 80 سال را آلوده می کند ، و سپس آن را تکرار می کنیم: ما باید به سرعت با کمپین واکسیناسیون در پالرمو و تراپانی برای این گروه سنی و کسانی که از بیماری های مزمن شدید رنج می برند در معرض خطر هستند. محافظت از شکننده ترین دسته ها باید از اولویت ها باشد. با توجه به کمپینی که Fnp Cisl ملی همراه با سایر فدراسیون های تجاری راه اندازی کرده است ، واکسیناسیون سالمندان 70 درصد مرگ و میر را کاهش می دهد. دبیرکلین CISL پالرمو تراپانی Leonardo La Piana و FNP CISL Palermo Trapani Rosaria Aquilon در کمپین واکسیناسیون با هدف قرار دادن شکننده ترین دسته ها مداخله کردند.

“اولویت این نیست که تاریخ فرضی به تعویق بیفتد ، که طبق گفته مقامات ملی ذی صلاح ممکن است شروع واکسیناسیون برای بیش از هشتاد در 20 فوریه باشد ، و همان اولویت این است که برنامه RSA کارکنان و مهمانان آنها دیگر جدی نیستند عواقب ناشی از بسیاری از آتشدان هایی که در خانه ها و خانه های سالمندان ایجاد شده اند. بنابراین ما درخواست تجدید نظر می کنیم – نتیجه گیری La Piana و Aquilone – از همه مقامات محلی ، منطقه ای و ملی ذی صلاح است ، به طوری که دیگر تاخیر وجود ندارد و به طوری که کل مردم توسط واکسن ضد Covid محافظت می شوند ، تنها امید بیرون آمدن است از همه گیری اضطراری و بیایید به زندگی عادی خود برگردیم. ساختار اقتصادی و اجتماعی ما قبلاً بیش از حد از بحران اقتصادی و توقف فعالیت ها رنج برده است. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *