راه حل دیسکو از بین می رود ، تعادل را دوباره باز می کند و فرصت تازه شدن ظاهر می شود

[ad_1]

دهانه دیسکوها دوباره می لغزد. به گفته منابع دولتی ، این موضوع در حاشیه شورای وزیران مورد بررسی قرار خواهد گرفت ، اما تصمیم نهایی اتخاذ نخواهد شد. با این وجود ، در جدول این امکان وجود دارد که منابع برای درآمد از دست رفته کل بخشهای مالی تاکنون شناسایی شود..

به ویژه ، این موضوعی است که وزیر توسعه اقتصادی عزیز ، جیانکارلو جیورجتی، که چندین بار خواسته است تاریخی را برای افتتاح دیسکو تعیین کند ، در حالی که موضوع نوشیدنی های غیر الکلی را برای تنها مشاغلی که هنوز تعطیل هستند و تاریخ افتتاح ندارند ، مطرح کرده است.

“در حال حاضر ، من معتقدم که ممکن است یک دوز کافی باشد. من منتظر مشاهده بعدی خواهم ماند.” اما “اگر از 20٪ به 40٪ برسید و موارد را افزایش دهید ، مشخص است که باید به موقع عمل کنید و این واضح است.” بنابراین ، معاون وزیر بهداشت ، پیرپائولو سیلری، در Tg Zero در رادیو پایتخت ، در پاسخ به س aboutالی در مورد افتتاح آینده دیسکوها با توجه به پاساژ سبز ، بازسازی ممکن با دو دوز و نوع دلتا.

“چرا هنوز جوانان را مجازات می کنیم؟ باشگاه ها و دیسکوهای کودکان مدتی است که در اسپانیا ، آلمان ، سوئیس ، اتریش و یونان ، از 9 ژوئیه نیز در فرانسه باز است. در ایتالیا علی رغم درخواست لیگ ، هنوز هیچ چیز ، حتی یک تاریخ ، با 3،000 کارآفرین و 100،000 کارگر. آیا بهتر است سرگرمی ایمن و کنترل شده با پروتکل های ایمنی جدی یا مهمانی های بی نظیر و مهمانی های خشن و غیرقانونی که اکنون در تمام شهرهای ایتالیا گزارش می شود ، داشته باشد؟ رهبر لیگ می پرسد ماتئو سالوینی.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.