دومنیک پاریس نژاد گرمیش را برنده می شود ، اینهرهوفر پنجم است

[ad_1]

دومینیک پاریس در جام جهانی گرمیش ، آخرین بار قبل از جام جهانی در کورتینا ، پیروز شد. پسر 31 ساله ، قبل از 37 سنت ، سوئیسی بیت فیوز ، سومین ماتیاس مایر اتریشی. یک مسابقه خوب برای کریستف اینهرهوفر ، که در مکان پنجم ، 72 سنت از پاریس متوقف شد.

برای پاریس ، این نوزدهمین پیروزی شغلی است ، که اولین بار در مسیر آلمان است. این مسابقه دقایقی پس از سقوط ژوزف فرستل آلمانی که شبکه ایمنی را شکست ، متوقف شد ، اما نتیجه ای نداشت.

در مسابقات قهرمانی جهان در سراشیبی در Garmisch-Partenkirchen ، آخرین انتخاب مردان قبل از مسابقات جهانی ، قهرمان آبی ها قانون خود را با عملکردی که حتی در فنی ترین بخش ها نیز به کمال رساند ، قانون خود را دیکته کرد. در پیست دشوار “قندهار” در شهر پاریس آلمان ، بیت فیوس سوئیسی با 37 سنت و ماتیاس مایر اتریشی با 40 سنت قرار دارد. با توجه به آزمون جهانی ، که در پایان هفته آینده برگزار می شود ، یک جایگاه پنجم خوب برای کریستوف اینهرهوفر (72 سنت از هموطن خود) ، که در همان مسیر در سال 2011 عنوان supergiant را به دست آورد.

امروز برای پاریس ، “راک برف” ، این بازگشت به پیروزی است کمی بیشتر از یک سال پس از سیاه ژانویه 2020 ، هنگامی که در تمرین در اتریش رباط صلیبی زانوی راست خود را شکست. موفقیت امروز در سراشیبی ، پانزدهمین در ملکه اسکی آلپاین ، به دومنیک اجازه می دهد تا به برخی از لیبرال های بزرگ تاریخ ، فرانتس هاینزر و هرمان میر برسد. در جدول رده بندی ویژه ، آنها از فرانتس كلامر ، تایرولی جنوبی (25 برد پایین) ، پیتر مولر (20) و استفان ابرهارتر (18) جلوتر هستند. این ابر غول برای فردا ساعت 11.30 برنامه ریزی شده است. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.