دولت: ویتالی فورزا ایتالیا را ترک می کند و مسئولیت پذیر می شود ، اما نام های جایگزین برای کونته ظاهر می شود

[ad_1]

جاده به Grafter پیچیده تر به نظر می رسد. هیچ ارتباطی بین نخست وزیر مستعفی و ماتئو رنزسی وجود ندارد ، عدم گفت وگو ، این وضعیت را پیچیده تر می کند و رئیس جمهور جمهوری را در روز اول مشاوره دشوار می کند. حتی لهجه های نگران کننده بیشتری در مجلس وجود دارد. چرا عملیات مسئول تاکنون شکست خورده است: گروه های Italia viva برای تشکیل دولت ضروری هستند.

اما رنتزی و پیروانش همچنان کلمات بسیار تندی را به کار می برند و تجسم کسانی هستند که ادعا می کنند جایگزینی نخست وزیر برکنار شده “هدف واقعی رنتزی” است. IV و M5 انکار کرده اند که تماس هایی بین سناتور ریگنانو و دی مایو برای آوردن وزیر خارجه به پالازو چیگی برقرار شده است. اما یک منبع Renzi با دفترهای بسته می گوید که “ممکن است هماهنگی وجود داشته باشد” برای نام جایگزین کونته.

هنگامی که رئیس جمهور جمهوری ، سرخیو ماتارلا ، هنوز در قلب جلسات حزب وارد نشده است ، این فرضیه در پارلمان جریان دارد که به دلیل دشواری حل هرج و مرج با اکثریت بالقوه ، رئیس دولت می تواند حکم تحقیق را به رئیس اتاق Roberto Fico بسپارد. صدا ، دیگر هیچ همچنین ، اگر هدف این بود كه كنته و رنزی در همان میز بنشینند تا سعی كنند فقدان آشكار ارتباط را برطرف كنند ، می توان این ماموریت تحقیق را به خود نخست وزیر بركنار سپرد. متناوباً ، اگر اکثریت با وضوح بیشتری تحقق یابد ، کونته می تواند برای یافتن توافق درباره یک برنامه جدید و یک تیم دولتی ، یک تغییر واقعی ایجاد کند.

هیئت چهارم به رئیس دولت باید آمادگی خود را برای نشستن روی میز اکثریت ، حتی با کونته به عنوان نخست وزیر ، “بدون وتو” تأیید کند. اما او همچنین باید بر عدم تماس و سیگنال های Palazzo Chigi تأکید کند: “س questionsالات ما شناخته شده است ، پاسخ های کونته هرگز دریافت نشده است. پشتیبانی ما با قطع شدید روش و ماهیت همراه است.”

در پالازو چیگی ، آنها هنوز به رنزی اعتماد ندارند ، اما برعکس ، آنها فکر می کنند او قبلاً جاده Grafter را به دام انداخته است. اما به نظر می رسد فشار سنج احتمال انجام یک آزمایش واقعی کمی مثبت تر می شود ، حتی اگر شایعاتی در مورد مذاکرات مداوم با “بزرگ” Forza Italia در مورد انتقال بین اروپایی ها وجود دارد. و یک سناتور از آزوری وارد می شود که به تیم مدیریت می پیوندد. سناتور اف. آی. لوئیجی ویتالی پس از گوش دادن به تلفن از رئیس گروه آنا ماریا برنینی ، به همکاران Palazzo Madama.

اما مهمتر از همه ، این سخنرانی نیکولا زینگارتی را در جهت Pd آرام می کند ، که کونته نیز به طور زنده به آن گوش می دهد. دبیر PD ، که طرفدار تولد مرحله چهارم “اروپایی” با “وام” Dem است ، به یک تجربه کاملاً قانع کننده برای شمارش اشاره می کند ، نگه داشتن در این زمینه – ناخواسته – سناریوی تحقیقات جامعه شناسی ، انگشت رنزی را نشان می دهد غیر قابل اعتماد بودن دموها در مورد ضروری بودن یا نبودن کانته تقسیم می شوند. اما در جهت بسیار کوتاه و قبل از تماس نزدیک بین جریان ها ، آنها در یک خط فشرده جمع می شوند تا یک تجربه قوی برای نمودار حاصل شود. اگر شکست بخورد ، ایده ها از هم دور می شوند چه باید کرد.
دی مایو که بعد از ظهر را در پالازو چیگی می گذراند ، همچنین تضمین می کند که برای زیر دستانش کار نخواهد کرد. اما در میان این پنج ستاره کسانی هستند که تأیید می کنند بیش از یک زیردست وجود دارد. بازی طولانی است ، چند میله اول با کارت هایی با سوراخ ، سو susp ظن و گسترش سموم بازی می شود. این واقعیت که حزب دموکرات به شدت به کنته اشاره می کند ، به عنوان مثال از برخی متحدان اکثریت – از چهارم و پنجم ، به عنوان اقدامی برای “سرنگونی” نخست وزیر تفسیر می شود. در میان دموکرات ها ، کسانی هستند که می ترسند به گفته کونته ، هدف واقعی شرکت در انتخابات باشد.
به نظر می رسد که در صورت عدم موفقیت وکیل ، اشتباهات در نظرسنجی ها همچنان می توانند بازی های “دور دوم” را مختل کنند. رنزی مایل است از دی مایو حمایت کند ، این موضوع رازآمیز نیست. اما ماریا النا بوسکی نیز خواستار نام پائولو جنتیلیونی شد، که در این سناریوها می تواند از بروکسل برگردد و به کنته به عنوان کمیساریای اروپا اختصاص یابد. در کلید “اورسولا با اکثریت” ، نام لورنزو جرینی و داریو فرانچشینی با وجود انکارهای آشکار افرادی که مستقیماً درگیر آن بودند ، همچنان نقل می شود. و سپس گزینه های فنی ، به طور کلی ، یا مدیریت انتخابات: از کارلو کوتارلی تا مارتا کارابیا. اما در مورد وزیران نیز مخفیانه صحبت می شود.
الساندرو دی باتیستا – همانطور که می گویند – می تواند با کنت تر وارد دولت شود. فابیو پانتا به عنوان وزیر اقتصاد “ثبت شده” است. اما با کدام نخست وزیر؟ هنوز هم یک راز است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.