دولت تعادل کانتینر: UDC خارج می شود ، ایتالیا ویوا سایر نخست وزیران را رد نمی کند. 10 سازنده چه کسانی هستند

[ad_1]

تولد گروه موسوم به سازندگان رسمیت یافته است ، کانتینری که برای حمایت از دولت جدید به رهبری جوزپه کنته ایجاد شده است.
در حقیقت ، از آن زمان ، ترکیب جدید تعادل بین اکثریت و مخالفان را تغییر نداده است 10 عضوی که آن را تشکیل می دهند قبلاً در آخرین مصوبه پارلمان رای اعتماد به دولت را صادر کرده اند.

اعضای گروه جدید اروپایی ها: تاتیانا رویتز. آندره کاوزین ، جیانی ماریلوتی ، رافائل فانتتی ، مائوریتزیو بوکارلا ، ریکاردو مرلو ، گرگوریو دی فالکو ، ماریا روزاریا روسی ، آدریانو کاریو و ساوریو دی بونیس.

رهبر این گروه ، که به اتفاق آرا انتخاب شده است ، سناتور رافائل فانتتی است. از جمله سناتورهای مای ، سابق فی ماریا روزاریا روسی و آندره کاوزین ، اما برای رسیدن به سهمیه 10 مرحله اجباری برای تشکیل این گروه ، لازم بود حزب دموکرات را با سناتور تاتیانا رویچ ، که برای “نجات” رفته بود ، درگیر کنیم. “اروپایی ها. ساندرا لوناردو ماستلا ، که تصمیم گرفته است وارد جنجال نشود ، بخشی از آن نخواهد بود.

هدف این گروه همچنین تشویق بخشهای جدید مخالفان اکثریت برای تقویت منطقه دولت است. یکی که هنوز هم نامیده می شود UDC استآنتونیو دی پولی می گوید: “یک مدیر اجرایی با چند عصا یک عملیات کاخ است.” ما به عنوان یک نیروی راست میانه امیدوار به یک دولت مستحکم هستیم. “

دولت ، رایزنی ها از امروز: گروه جدیدی متولد می شود ، اما برای کونته این کافی نیست ، موانع سنا

در همین حال ، سرجیو ماتارلا ، که صبح امروز در مراسم روز یادبود شرکت می کند ، در حال آغاز رایزنی ها با روسای مجلس و سنا است. از فردا نوبت به نیروهای سیاسی می رسد که بسیاری از آنها در حال دیدار با رهبران خود هستند.

جیووانی توتی ، فرماندار لیگوریا ، نمایندگان کامبیامو را می بیند! آنها که به طور رسمی نمی خواهند از این شمارش حمایت کنند. ماتئو سالوینی ، رهبر لگا بار دیگر موضع راست میانه را تأیید کرد: “اگر دولتی در کنار آن وجود ندارد ، راه اصلی رای دادن است.”
بعد از ظهر من همچنین با رهبری حزب در خانه Pd شرکت کردم. “حزب دموکرات همدل است و به تولد یک گروه طرفدار اروپا کمک می کند ، این از نظر منطق سیاسی مهم است ، و ممکن است معلوم شود که این گروه ممکن است دیگران را به نفع این ماجراجویی جدید دولت جذب کند اما نشیمن فیزیکی من فکر می کنم اکثریت قبلی نیز اندک بود ، بنابراین باید آن را افزایش دهیم. از گروه جدید استقبال می شود و از سرگیری گفتگو بین کونته و رنزی در مورد پیمان های روشن استقبال می شود. ““آندره مارکوچی ، رئیس سناتورهای دموکرات ، به L’aria che tira گفت La7.

این سناتور در پاسخ به این س ifال که آیا مارکوچی می داند آیا گفتگوی بین نخست وزیر برکنار شده و رهبر Italia viva دوباره آغاز شده است ، این سناتور پاسخ داد: “من نمی دانم ، اما من معتقدم که اگر وجود داشته باشد ، همانطور که امیدوارم برای انتصاب مجدد در کونته ، برخورد با تمام نیروهای سیاسی خواهد بود. “یادآوری می کند که” انتقاد از مسئولیت گشودن بحران در حزب دموکرات به اتفاق آرا بود ، پس ملاحظات سیاسی وجود دارد و باید منافع کشور غالب شود. “

ماتئو رنزی اواخر شب از نمایندگان مجلس خود سنجش خواهد کرد. در همین حال ، وزیر سابق ترزا بلانوا در مصاحبه ای با Tgcom24 سایر نخست وزیران را رد نکرد. اشاره به لوئیجی دی مایو خواهد بود: “ما کنته را وتو نمی کنیم و هیچ کس ما را وتو نمی کند ، اما مطمئنا فقط کانته وجود ندارد. آنچه ما به آن علاقه مندیم این است که چگونه با این بحران کنار بیاییم. ما در مورد مردان بحث نمی کنیم ، ابتدا در مورد برنامه بحث می کنیم. “

آنها با نیت صریح من را مقابل رئیس جمهور كنته قرار دادند و به نام من اشاره كردند – خشک جواب می دهد لوئیجی دی مایو – آنها به خوبی می دانند که من در کنار او ، با نهایت وفاداری ، در تلاش هستم تا راه حلی برای این بحران غیرقابل توجیه پیدا کنم. “دی مایو خود با استفاده از این کار قصد جنبش را برای صعود به تپه تایید کرد.” تنها نام جوزپه کنته. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *