دولت ، UDC رژه می روند و اکنون Conte اعداد را از دست داده است: Pd و 5 ستاره در زنگ خطر

[ad_1]

“نه” ODC عملکرد سازندگان اکثریت را ترساند. در وهله اول ترس از اعداد در سنا. بنابراین اعدادی که در حدود 154 مسافرت می کنند از اکثریت مطلق دور نیستند که به نخست وزیر جوزپه کنته اجازه می دهد قصر قدرتمندتر از گذشته پالازو ماداما را ترک کند.. و این تردیدهایی است که چندین ساعت در اتاق Palazzo Chigi احساس می شود ، بدون اینکه حداقل برای لحظه ای “مدافع” را وادار به تغییر استراتژی کند.

E هدف این است که یک رای دیگر بدست آوریم و ساختمان اکثریت قاطع را بیشتر به پیش ببریم. البته ، حتی در پالازو چیگی – جایی که آنها سخت مشغول سخنرانی در اتاق هستند – آنها می دانند که رسیدن به 161 در سنا ارجح است ، اما با توجه به مشکلات در تشکیل گروه سازندگان ، در نهایت آنها نیز با اکثریت نسبی راضی باشید. به حدی که در راهروهای دولت پیشینه هایی برای آنچه ممکن است در روز سه شنبه رخ دهد وجود دارد. و آنها از دولت فنفانی دوم از 1959 تا 1959 (رای اولیه دارای 4 رأی کمتر از مطلق مجلس) به دولت D’Alema II از 199-200-200 ، که 310 بله جمع شد ، نه 315 در سالن پذیرایی.

تمام فرضیاتی که باعث می شوند کنته با خوش بینی محتاطانه ای در کلاس به آزمون نگاه کند. خوش بینی که در حال حاضر به اتاق های Quirinale حمله نمی کند. رئیس جمهور سرجیو ماتارلا با نگرانی دست نخورده بحران را تماشا می کند و به نظر نمی رسد که نظر خود را در مورد این مفهوم تغییر داده است: خواست عدم سردرگمی اکثریت ، به ویژه در یک لحظه حساس برای ایتالیا ، که با همه گیری مبارزه می کند ، برنامه بهبود و ریاست جمهوری G20. . اگر Colle نگران باشد ، Pd و M5S در وضعیت هشدار قرار دارند.

“تنها راه نجات قانونگذار این است که مانند د فیلیپو رفتار کنیم” ، شوخی است که در میان رهبران دم با اشاره به نماینده رنزین ، نماینده مجلس ، که امروز خداحافظی حوا و بازگشت به حزب دموکرات بود ، است. معاون رئیس جمهور دم دبورا سراکیانی در آستانه رهبری حزب ، که صبح نیکولا زنگارتی را گرد هم خواهد آورد ، گفت: “ما به یک پیمان قانونگذاری و اکثریت سیاسی نیاز داریم.” و در یادداشتی ، حزب دموکرات نگرانی خود را تکرار می کند: “هزینه بحران بسیار زیاد است ، در سالن همه باید مسئولیت های خود را برای محافظت از منافع کشور بپذیرند.”، یادداشت بخوانید.

به طور خلاصه ، شکار مسئولین به پایان نرسیده است. حتی اگر هنوز پشتیبانی زیادی دریافت نکرده اید. رژه UDC ، که در یادداشتی می گوید “نه به بازی های قصر” ، همچنین نتیجه فشار دادن Lega-Fdi-FI است. چه کسی برای جلوگیری از تولد “سازندگان” جدید بین این روزها و سه شنبه همه کار خواهد کرد. در همان زمان ، به نظر می رسد انتخاب حوا برای ممتنع فشار بیشتری را تحمیل می کند. تاکنون هیچ فراری در سنا ثبت نشده است ، حتی اگر اکثریت مردم خوش بین باشند که کسی غیر از دی فیلیپو از ماتئو رنزی خداحافظی خواهد کرد.

نخست وزیر پیشین ، با اتحاد نمایندگان مجلس در بعد از ظهر ، در تلاش است تا صفوف را نزدیکتر کند. “در مجلس سنا ، 18 سناتور تعیین کننده خواهند بود ، زیرا اکثریت آنها در حال حاضر بین 150 تا 152 نفر هستند.”، نشان میدهد. وزیر کنتیانو توضیح داد: “یک مسابقه شطرنج بین کونته و رنزی وجود دارد که روز سه شنبه به پایان نمی رسد.” در عین حال ، لرزش در M5S نیز بسیار زیاد است. ویتو کریمی و آلفونسو بونافده ، پس از گردهم آوردن مدیران اتاق و سنا ، بر همبستگی خود در مورد کونته و “نه” به رنزی تأکید کردند.

اما در جبهه جنبش ، تردید در مورد حفظ حق وتو کامل Iv وجود دارد. کسانی هستند که حتی به کنته توصیه می کنند که سوابق خود را ثبت کند ، نه اعلامیه ، بنابراین از رای گیری جلوگیری می کنند. “اگر او ده رای کمتر از 161 کسب کند ، راست میانه آتش و شعله های آتش را آتش خواهد زد.”، بر منبع اصلی جنبش تأکید دارد. اما طرح کونته همانند دیروز باقی مانده است: به سالن بروید ، حتی اکثریت نسبی را بدست آورید و سپس میز برنامه دولت و احتمالاً حتی برای بازسازی را باز کنید. بنابراین بدون استعفا و بدون Conteter.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *