دولت ، کانته روی اعتدال گرایان تمرکز دارد: کشور بحران را نمی خواهد

[ad_1]

امروز ، طی جلسه M5s در سنا ، خط نیز تصمیم گرفت نخست وزیر جوزپه کنته، به گفته منابع پارلمانی. آینده کشور را مکان ها تعیین نمی کنند بلکه برنامه تعیین می کند: اگر سازندگان می خواهند ایتالیا به جلو حرکت کند ، باید خارج شوند.

این استراتژی است که نخست وزیر بعد از ظهر دیروز تصمیم گرفت. مذاکرات با مسئولان که در ابتدا به خوبی انجام می شد ، با Conteter روبرو شد. نخست وزیر قصد دارد آزمون مجلس را بدون استعفا یا دولت های جدید پشت سر بگذارد. با توجه به اینکه در حال حاضر ، با رای ممتنع از رنتزیان ، اکثریت باید علاوه بر سناتورهای مادام العمر (پیانو ، روبیا و سگر) و احتمالاً چند رأی قبل از M5 ، از 151 برای پالازو ماداما استفاده کنند و احتمالاً چند رای قبل از M5 نیز احتمالاً موفق خواهد شد. که آنها در حال حاضر در خط پرهیز هستند. کانال های ارتباطی بین رنزی و بقیه اکثریت ها قطع شده بودند ، حتی اگر نخست وزیر سابق دیروز اظهار داشت که “یک بزرگ” از جبهه زرد قرمز به کاوشگر Iv برگشته است.

حزب دموکرات هر پل را قطع کرده است ، “اما از روز چهارشنبه – پیش بینی بزرگی از رنتسیانو – آنها باز خواهند گشت تا با ما صحبت کنند زیرا آنها نمی توانند با چند رای بیشتر ادامه دهند.” حزب دموکرات نیز نه تنها برای ارزیابی نتیجه اعتماد فردا و سه شنبه بلکه برای یافتن اینکه کدام روز می خواهد کونته بخواهد روز بعد از آزمون کاخ انتخاب شود ، می لرزد. از آنجا که “خودداری” در گروه های پارلمانی dem این است که نخست وزیر باید اقدامات دولت را از سر گیرد ، نه فقط قایقرانی. بنابراین برنامه نخست وزیر این است که از موانع مونتکوریتو و پالازو ماداما که آسیب ندیده عبور کند و سپس برای گسترش اکثریت تلاش کند. فردا او از میانه روها ، در جبهه طرفدار اروپا که به اعتقاد او باید با عقب نشینی حاکمیت مخالفت کند ، فراخوانی خواهد کرد. در سخنرانی که وی در آن تأکید خواهد کرد که کشور فعلاً بحران نمی خواهد و پریدن به تاریکی غیرمسئولانه است. اما در میان دم و بال پنتاستلا ، هیچ تردیدی در مورد این استراتژی وجود ندارد.

این عکس ، که توسط بسیاری از “نام های بزرگ” ساخته شده ، مربوط به نخست وزیری است که همراه با وفاداران ، با شمشیر از خود دفاع می کند ، در عوض – به عنوان مثال تز برای نماینده M5s – او مجبور شد برای Conte ter باز کند و برنامه خانه برای سال 2023 “ما بلافاصله به یک پروژه در مقیاس بزرگ نیاز داشتیم” ، این استدلال. اما در راه استعفای نخست وزیر ، به نام شروع مجدد با pentastelates و centrists ، چندین عامل سنگین بود ، از جمله این واقعیت که “سازندگان” بلافاصله از وزرا و معاونان وزیر انتظار منصب داشتند. بنابراین اکنون راه این است که سعی کنید سایر شاخص های IV را در Renzi به رخ بکشید.

وزیر بوکا گفت: “آنها با ما رأی می دهند ، آنها به حزب دموکرات انتخاب شدند.” نخست وزیر از صحبت های خود پنهان نكرد كه بدون رنزیانا جاده با موانعی پوشانده شده است ، با توجه به اینكه رنزى دستان خود را آزاد نگه دارد ، به جز گفتن “بله” به اختلاف بودجه ، یك اصلاحیه ساده به خطر نمی افتد. او برای M5 “بزرگ” توضیح داد اما هیچ گزینه دیگری وجود ندارد. اکنون چراغها در مجلس و سنا بر روی چرتکه روشن است. اما بیشتر از اکثریت “بزرگ” توضیح می دهند که بازی در هفته های آینده ادامه دارد. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *