دولت ، ویتالی در مورد آن تجدید نظر می کند: هیچ حمایتی از Conteter وجود ندارد. “سازندگان” در حال از دست دادن قطعات هستند

[ad_1]

در روز دوم از مشاوره در Quirinal که طرفین را بازیگران اصلی می داند ، راه رسیدن به مدیر اجرایی احتمالی ، به رهبری جوزپه کنته ، حتی بالاتر است. گروه جدیدی از سازندگان دیروز در مجلس سنا ایجاد کردند تا مبدل شوند کسانی که در اپوزیسیون هستند و می خواهند برای حمایت از دولت بروند ، قطعه ای از دست بدهند.

سناتور Forza Italia لوئیجی ویتالی، که شب گذشته رسماً از گروه آبی خداحافظی کرد تا قبل از آن از یک دیوارنویسی احتمالی حمایت کند معکوس و در ساعات اولیه صبح روشن کرد که “هیچگونه پشتیبانی سیاسی” از دولت ارائه نخواهد کرد. وی می گوید که به طور انحصاری با نخست وزیر مستعفی در مورد “اصلاحات جامع عدالت” مذاکراتی داشته و می خواهد به دنبال آنچه سیلویو برلوسکونی گفته حمایت خود را برای “بازگشت به قانون و ضمانت های موجود در روند کار” ارائه دهد.

به گفته Fi ، سناتور پاسخ کافی به درخواست های خود در مورد مسئله عدالت دریافت نمی کند ، بنابراین تصمیم به استعفا و ماندن در گروه Forza Italia ، که هنوز به طور رسمی ترک نکرده بود ، تصمیم گرفت.

لوئیجی ویتالی ، فورزا ایتالیا

در نتیجه ، سازندگان در حال حاضر در 10 هستند ، اما بدون تغییر تعادل بین اکثریت و مخالفان ، با توجه به اینکه اعضای فعلی همه سناتورهایی هستند که قبلاً به اعتماد به قوه مجریه رأی داده اند. ماتارلا مشاوره ها را از صبح از سر می گیرد ، که بعد از ظهر با هیئت های لو ، چهارم و در نهایت حزب دموکرات پایان می یابد. فردا نوبت به راست میانه و هیئت جنبش پنج ستاره می رسد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.