دولت ، فیکو وقت را تنگتر می کند و کویریناله می خواهد در وزارتخانه ها استمرار داشته باشد

[ad_1]

روبرتو فیکو به دنبال شتاب است تا او بتواند فردا بعد از ظهر با دستورالعمل های روشن به رئیس جمهور سرجیو ماتارلا برگردد. هنوز 24 ساعت باقی مانده است و منابع پارلمانی یادآوری می كنند كه در مشاوره های هفته گذشته كویریناله از قبل محیطی را تعریف كرده است ، و برای گفتگوكنندگان خود توضیح داده است كه جستجوی هوشیارانه خواهد بود تداوم اقدامات برای وزارتخانه های کلیدی.

کسانی که اصرار بر موارد اضطراری دارند که توسط همه نیروهای سیاسی شناسایی شده اند ، این بحران سلامت با نیاز به یک برنامه واکسیناسیون چشمگیر و سریع و تصویب و اجرای برنامه بهبود است. در حال حاضر یک هوشیاری خاص ، که در اختیار اختیارات رئیس جمهور است ، که حق صحبت در مورد انتخاب وزرا را دارد.

بدیهی است که رویکرد رئیس جمهور نیز تأیید کنارگذاشتن یک دولت جدید برای همه اهداف و اهداف است. با ادامه تلاش های رئیس مجلس ، ماتئو رنزی بیرون آمد و به Enews خود اطمینان داد که “در پایان این هفته دولت جدیدی تشکیل خواهد شد”. “باید چالشهای این دوره را برآورده کند. و باید دولتی از افراد توانمند و مستحق باشد.” اما وی بر پیش شرط یک برنامه فوری اصرار کرد: وی دوباره تأکید کرد: “اکنون باید در مورد آن تصمیم گیری شود”.

ماتئو رنزی

بنابراین ، الف کشتی بازو در مورد نیاز یا نبودن سندی که ایتالیا viva اصرار دارد. تأکیدی که با آنچه در بسیاری از نیروها برای تشکیل اکثریت بوجود می آیند مغایرت دارد ، بر این اساس جلسه میز برنامه دولت نباید با یک سند مکتوب پایان یابد این را Bruno Tabachi ، رهبر CD و آنتونیو تاسو ، رهبر گروه Maie در سالن اعلام کردند.

و در همان خط LeU ایستاده است. تاسو توضیح داد: “هیچ سندی در پایان جلسه وجود نخواهد داشت ، كه بیشتر به منظور بررسی اینكه آیا موانع تمدید توافق نامه هایی كه برای رئیس جمهور ماتارلا برای این سمت داده می شود وجود دارد یا خیر.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *