دولت ، توسط برلوسکونی و دی مایو به دراگی باز می شود: مشاوره تا روز شنبه

[ad_1]

رئیس جمهور مسئول ماریو دراگی رایزنی با نیروهای سیاسی را برای یافتن اکثریت برای تشکیل دولت خود آغاز کرد. و مقدمات گشودگی عمومی قوی نسبت به رئیس سابق بانک مرکزی اروپا را نشان می دهد.

لوئیجی دی مایو تأخیر را قطع کرد و پس از تنش و مقاومت در داخل M5 سیگنال اطمینان بخشی ارسال کرد: “ما بدنبال بن بست نبودیم ، اما دقیقاً در این شرایط دقیقا ، نیروی سیاسی از نظر کشور بالغ است. به نظر من ، این چارچوب شکننده ، جنبش موظف است شرکت کند ، گوش دهد و سپس بر اساس تصمیم مجلس نمایندگان موضع بگیرد. وی توضیح می دهد كه ما اولین نیروی سیاسی در پارلمان هستیم و احترام نهادی حرف اول را می زند.

سیلویو برلوسکونی نیز به صحبت برگشت و نشانه های ارائه شده توسط سرجیو ماتارلا را رسماً تبلیغ کرد. شوالیه می گوید: “انتخاب رئیس جمهور جمهوری به سمتی پیش می رود که ما هفته ها به آن اشاره کرده ایم: شخصی با نمایه بالای نهادی ، که می توانیم پیرامون آن به وحدت اساسی بهترین انرژی های کشور دست یابیم. ” در جلسه گروه آبی ها در مونتکوریو کلمات با تشویق روبرو شدند. نشانه ای که نشان می دهد پشتیبانی از Draghi در Fi گسترده است. رهبر Forza Italia درخواستی را به فرماندار سابق ارسال كرد: “من در مورد مدیریت بهترین صحبت كردم و بدیهی است كه انتظار داریم تیم دولتی با مشخصات كافی باشد.”

در هر صورت ، نخست وزیر سابق تلاش برای دفاع از وحدت ائتلاف را رها نکرده است: “ما در برابر دیگر رهبران راست میانه که از اهمیت حفظ اتحاد متقاعد شده اند ، ایستادگی خواهیم کرد.” در همین حال ، اتحادیه گفت که این انجمن “در دسترس است و علاقه مند به بحث در مورد مالیات ، کارهای عمده ، حفاظت از مرز ، کمک ویژه برای خانواده ها و مشاغل” است ، اما بدون “توهین” و بدون “صدور مجدد دولت کونته با همان وزرا و نخست وزیر متفاوت است. “از طرف دیگر ، ماتئو رنزی رهبر IV ، اطمینان دارد که” دراگی هفته آینده اعتماد به نفس خواهد داشت. “

در همین حال کویریناله از زمان انتصاب ماریو دراگی از نزدیک وضعیت سیاسی را دنبال می کند. در این ساعت ها ، کول نسبت به احتمال حل بحران نسبتاً خوش بین است. رئیس دولت همچنین از این ژست و سخنان جوزپه كنته در مورد انتصاب دراگی اندكی قبل از آغاز مشورت با نخست وزیر مسئول كه كول ضرب الاجل هایی برای آن تعیین نكرده ستایش كرد.

مشاوره ها

رایزنی های نخست وزیر منصوب شده آغاز شده است. اولین نمایندگان اکشن ، اروپا ، رادیکالهای ایتالیایی گروه اتاق مختلط و اروپا + ، گروه اقدام سنا مختلط

فردا ، از 11 ، نوبت خودمختاری های LeU ، Iv ، Fdi ، Pd و Fi است. روز شنبه ساعت 11 با Lega و M5S بسته می شود. جلسات بسته به شدت طرفین نیم ساعت یا یک ساعت طول می کشد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *