دولت ، بله به رنزی و نه به ملونی: مشاوره های گریلو ، برلوسکونی غایب است

[ad_1]

شاید ماریو دراگی پس از تلاش مجدانه و با قلم خود به خواسته های نیروهای سیاسی در این مورد اشاره کند ، دوباره به خانه خود در جنگل Città della Pieve بازگردد روز دوم مشاوره.

ما مشتاقانه منتظر هستیم که دور اول فردا را با لگا و M5 ببندیم و در اوایل هفته آینده دور دوم را باز کنیم. امروز ، این به حزب دموکرات ختم می شود ، حزب که بیشتر انتظار حمایت خود را داشت ، اما این تمام است ماتئو رنزی او می خواست در یک رقابت عالی برای وفاداری سبقت بگیرد.

Iv از دولت حمایت خواهد کرد بدون توجه به نام وزرا ، چه تعداد از آنها تکنسین یا سیاستمدار خواهند بود “، رهبر چهارم گفت ، پس از مصاحبه با دراگی این گویش را تلفظ کرد.” ما در کنار او هستیم و در اختیار او هستیم. “وی افزود که از سایر نیروهای سیاسی خواست تا در پاسخ به درخواست رئیس دولت اقدام کنند.

با لباس سفید و عصا ، که آورد او در گرجستان Meloni عزیز نیست: “انتخابی که هیچ ربطی به تعصب نسبت به او ندارد ، اما ایتالیا دموکراسی در سری B نیست.” Fdi “دستی” به نیروی وطن پرستانه خواهد داد ، اما هرگز با Pd-Iv-5 حکومت نخواهد کرد.

بعد از رویارویی دردناک در سمت راست میانه برعکس ، Forza Italia نخست وزیر را که مسئول حمایت متقاعد شده است ، تضمین می کند، با هیئت لحظه آخری یتیم سیلویو برلوسکونی. Cav ترجیح می دهد ، به دلیل “دلایل احتیاطی” شخصی ، آنتونیو تاجانی را به عنوان سرپرست Azzurri ترک کند ، پس از یک تماس تلفنی طولانی و صمیمانه با فرماندار سابق ، که برلوسکونی به یاد می آورد می خواست بانک مرکزی ایتالیا و سپس بانک مرکزی اروپا را هدایت کند.

اگر شوالیه به پایتخت نرسد ، در عوض ، بپه گریلو و داویده کاسالجیو به رم نقل مکان کردند برای دیدار فردا با دراگی و روحیه در M5 ها را آرام کنید ، در مورد پیوستن به دولت اختلاف نظر داشتند و از حضور جوزپه کونته در زمین هیجان زده بودند. جلسه نهایی دور اول رایزنی ها ، با لیگ ماتئو سالوینی ، سرانجام در شفاف سازی رئوس مطالب سیاسی و برنامه ای دولت دراگی بسیار مهم خواهد بود.

همانطور که فرماندار ونتو زایا به یاد می آورد ، “اولین حزب نه تنها از نظر تعداد بلکه از نظر کیفیت نیز حاکم بر مناطق مولد کشور”. به همین دلیل سالوینی قبلاً روشن کرده است که فرضیه های حمایت خارجی “عجیب” هستند. اگر او تصمیم به شرکت در این بازی بگیرد ، می خواهد در بالای جدول جایی که لیاقت لیگ را دارد ، باشد، “اولین کشور ایتالیا” و قبول نمی کند که دیگران از او به عنوان یک مهمان ناراحت کننده یاد کنند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *