دولت ، با احتساب به دراگی: “برنده شدن همه گیر و راه اندازی مجدد کشور”. ملاقات با کونته

[ad_1]

در 3.23 PM به روز کنید. رئیس جمهور منصوب شده ماریو دراگی برای دیدار با نخست وزیر مستعفی جوزپه کونته وارد پالازو چیگی شد.

در 14.24 به روز کنید. ماریو دراگی ، سرپرست نخست وزیر ، برای مصاحبه با الیزابت کازلاتی ، رئیس مجلس سنا ، وارد پالازو جوستینیانی شد. مصاحبه تقریباً یک ساعت به طول انجامید.

***

در کویریناله ، ماریو دراگی پس از فروپاشی نهایی اتحاد زرد قرمز ، که از Conte 2 و عدم مطالعه در مورد روبرتو فیکو حمایت می کند ، از رئیس جمهور جمهوری سرجیو ماتارلا وظیفه تشکیل دولت جدید را دریافت کرد. دراگی ، پس از یک ساعت و ده گفتگو با رئیس دولت ، حق پذیرش را پس از دور مشاوره با طرفین برای خود محفوظ می دارد.

وی با نگاهی دقیق به آینده نسل های جدید گفت: “این زمان سختی است.”

دراگی اولین اهداف را ذکر کرد: “پیروزی در همه گیر ، تکمیل کمپین واکسیناسیون ، ارائه پاسخ به مشکلات روزمره ، راه اندازی مجدد کشور چالش ها است. ما منابع فوق العاده اتحادیه اروپا را در اختیار داریم ، این فرصت را داریم که با دقت به نسل های آینده و انسجام اجتماعی نگاه کنیم. “

عزیزان اتحادیه پولی هنوز ناقص است ، به کار خود ادامه دهید

اگر از یک طرف ، بازار بورس را جشن بگیرد و از 116 دیروز ، اسپرد به 107 کاهش یابد ، مسیر دولت رئیس جمهور چیزی جز پایین نیست. در مدت زمان بسیار کوتاهی از همه احزاب خواسته می شود که انتخاب کنند آیا از قدرت اجرایی رئیس سابق بانک مرکزی اروپا حمایت می کنند یا برجسته شوند. زیرا همانطور که آندره اورلاندو معاون دبیرکل پی دی اف اشاره کرد ، “حزب دموکرات به 11 درصد در مجلس سنا اعتماد می کند” و M5 از اهمیت مهمی در پارلمان برخوردار است ، که اورلاندو اضافه می کند ، “درست مثل واکنش به دولت مونتی متولد شد تجربه.”

دیروز ، رهبر سیاسی جنبش ویتو کریمی پشتیبانی از دولت دراگی را رد کرد ، اما همانطور که اولین تمایز نشان می دهد ، خطر شکاف در جنبش زیاد است.
اگر حزب دموکرات آماده شود تا “به دراگی کمک کند” تا از اشتباهات گذشته جلوگیری کند ، راست میانه امروز برای تصمیم گیری در مورد خط “متئو سالوینی” رهبر لگا دیدار می کند تا “فشرده” را تضمین کند.

رئیس جمهوری سرجیو ماتارلا در کنار ماریو دراگی

سالوینی توضیح داد: “ما هیچ تعصبی نداریم ،” علیه دراگی. ما می خواهیم در مورد كاهش مالیات و افتتاح سایت های ساختمانی با احتمال رای گیری صحبت كنیم. او منتظر چشم انداز حكومتی به رهبری ماتئو رنزی ، رئیس سابق بانك ایتالیا است كه توسط اورلاندو متهم شد كه “علت عدم موفقیت سیاست” در این بحران دولت است. رهبر IV گفت: “اکنون زمان سازندگان است. اکنون همه افراد با حسن نیت ، باید تماس رئیس جمهور ماتارلا را بپذیرند و از دولت ماریو دراگی حمایت کنند.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.