دولت ، این در مورد وزارتخانه ها است ، اما فرضیه دراگی در پس زمینه ظاهر می شود

[ad_1]

جوزپه کونته یا یک دولت نهادی ، با امید ماریو دراگی به عنوان نخست وزیر یا وزیر اقتصاد. در سومین روز “مطالعه” روبرتو فیکو ، ماتئو رنزی همچنان به نمایندگان پارلمان خود گزینه ای مضاعف پیشنهاد می کند. این نه تنها روی میز برنامه کار می کند. بحث در مورد تیم احتمالی گراف زنده شده است ، حتی اگر هنوز در حال پیگیری باشد.

در خانه Pd ، جایی که نام کونته زرهی باقی مانده است ، کسانی که از نزدیک مراقبت های دشوار را دنبال می کنند – از جمله قهرمانان Dario Francescini خواهد بود – مطمئن هستند که مبنایی برای توافق وجود دارد که به فیکو اجازه می دهد چراغ سبز را به Quirinale به افراد خارج شده نشان دهد. نخست وزیر اما عصر ، رنزی به خانواده اش می گوید که همه چیز توسط “پرتاب” جنبش 5 ستاره مسدود شده است.، در مورد مسائل و وزرا. با توجه به بدبین ترین متحدان ، شرایط را برای پارگی آماده کنید.

سناتور ریگنانو پس از ملاقات با گروه های ایو می تواند شماره کنته خود را به فیکو بیاورد. آنها می گویند رئیس اتاق در بدو تولد مدیر عامل جدید در چند ساعت گذشته با همه بازیگران نهادی و سیاسی تماس داشته است. با رنزی بیش از یک مکالمه انجام خواهد شد. شایعه “تماس” با همه رهبران اکثریت بالقوه چندین بار منتشر شده است ، اما تأیید نشده است. رئیس دولت فیکو امشب باید در مورد وجود اکثریت در پارلمان و نام نخست وزیر بالقوه پاسخ دهد.

جلسه ، در اتاق لوپا دی مونتسیتوریو ، در میز کار دعوت شده توسط رئیس اتاق ، روبرتو فیکو

وقتی یو اطمینان داد ، از كونته بله یا خیر سال می شود ، رنزی نیز احترام به رئیس دولت از این كار دور نخواهد شد.. اما کسانی هستند که همچنین می گویند “Nì” در دفتر رئیس جمهور علامت گذاری شده است: در این مرحله ، طبق همان منابع ، با سوابق “بله” از همه گروه های دیگر ، ماتارلا هنوز می تواند این وظیفه را بدهد. دولت جدید فقط یک حدس. پس از سه روز جلسات طولانی ، به دلیل عدم اطمینان حاکم هنوز هم حاکم است.

“من وتو نمی کنم ، هیچ تعصبی ندارم” ، مثل اینکه می گفت واقعاً با کانتیتر سر و کار دارد ، به پیروان خود تکرار کرد. اما کسانی که آن را می شنوند نیز محکومیت را تأیید می کنند. اگر تلاش علیه کونته به نتیجه نرسد و احزاب برای یافتن نام سیاسی دیگری دشوار باشند ، احتمالاً راه یک دولت نهادی – و حتی برای مدت کوتاهی – باز خواهد بود. رنزی در مورد آن تلفنی صحبت می کند – اما این موضوع تایید نشده است – حتی با سیلویو برلوسکونی رهبر فی. ایده این است که Fi با اکثریت فعلی می تواند از دولتی به رهبری شخصی مانند ماریو دراگی پشتیبانی کند، با Lega (شاید Fdi) برای پشتیبانی خارجی.

در واقع ، حزب دموکرات گفته است که نمی خواهد دولتی با حاکمیت داشته باشد: ممتنع بودن از لیگ شمالی برخی از پریشانی ها را برطرف می کند. در مورد پنج ستاره ، این اعتقاد وجود دارد که اگر گروه ها نام سیاسی نداشته باشند ، می توانند در عوض – برای جلوگیری از رأی دادن – به یک شخصیت نهادی نزدیک شوند. رئیس سابق بانک مرکزی اروپا در این ساعات ساکت است. اما شایعات پارلمانی دلیل تمایل وی برای به عهده گرفتن مسئولیت سرنوشت کشور در چنین شرایط سخت است.

ماتئو رنزی

شاید نه به عنوان نخست وزیر ، بلکه به عنوان وزیر اقتصاد و برنامه بهبود ، با الگو گرفتن از چمپی ، که ایتالیا را وارد یورو کرد. در مورد کانتر ، کار جدول در برنامه – که فیکو در آن فعالیت فعالی ندارد زیرا ساختن آن به او وابسته نیست – مدتها طول می کشد ، با لحظات تنش و تجربه Pd ، M5s و لئو همراه با یکپارچه سازی Iv ، از مس تا درخواست حذف رئیس Ampal Mimmo Parisi و Inps Pasquale Tridico ، هر دو از نامزدی پنتاستل ، اشغال نمی کند. با این حال ، از دیدگاه حوا ، این صحنه “ریخته گری” است.

مدیر اجرایی Renziano می گوید: “ما مخالف Graf Ter نیستیم ، اما ما می خواهیم یک استراحت و شفافیت را پیدا کنیم که به نظر می رسد M5 ها نمی خواهند.” آنها می گویند “نه به ظروف سرباز یا مسافر” ، “نه به کارهایی مانند Tav” ، “نه به عدالت” زیرا آنها ادعا می کنند که این گروه ها زنده نمی مانند. اما اگر آنها تحمل س questionsالات را ندارند ، ما نمی توانیم كنته را تحمل كنیم. ویتو کریمی اعلام می کند که وزرای M5 حتی یک نفر را لمس نمی کنند. رنزی و تیمش می گویند: “این تاکتیکی است ، اگر آنها بازیگران بخواهند ، می توانند بپرند.”

اما رهبران IV اعلام نمی كنند كه پایان آن انگار استعفای وزرا باشد: سناتور ریگنانو ، كه سرانجام زمینه ها را اعلام می كند و مسئولیت وقفه را بر عهده می گیرد. Renzi از سه وزارتخانه برای Iv (بعلاوه یک برای Nenchini) می خواهد ، دو وزارتخانه با یک نمونه کارها و دیگری بدون ، مانند خانواده ، معاونان متفاوت (مانند برخی 3 که شما هستید). این شایعات است. آرIv در مورد Roberto Gualtieri شک زیادی خواهد داشت اما توجه کویریناله به تداوم برخی از وزارتخانه های مهم ، علاوه بر سپر ساخته شده توسط حزب دموکرات ، شناخته شده است.

فرضیه اتور روزاتو به جای لوسیانا لامورگزوئه به فضای داخلی نسبت داده می شود ، در حالی که دم لورنزو جرینی در خط دفاع باقی خواهد ماند. روبرتو اسپرانزا سلامتی خود را حفظ می کند. برای Iv ماریا النا بوسکی ، با مخالفت برخی از پنتاسته ها ، برای ایجاد زیرساخت تلاش خواهد کرد (از نظر رفع انسداد سایت های ساختمانی و بازسازی) یا کار (از نظر قانون اصلاح درآمد مشاغل و حقوق شهروندی) ، اگرچه مواردی وجود دارد که دانشگاه را پیشنهاد می کند. همین شایعات توسط دم پائولا دی میشلی (زن دموکرات دیگری در ورودی مانند مادیا یا فدلی) و احتمالی درگیری آندره اورلاندو و پپه پروونزانو بین دولت و ناصری منتشر شد.

اما درخواست حوا برای جایگزینی بونافده برای عدالت (نام دادستان فرانچسكو گركو نیز تغییر كرد ، همانطور كه ​​اورلاندو نیز تغییر كرد) و كاتالفو ال لاورو تاكنون توسط پنج ستاره رد شده بود. همینطور دفاع از تریدیکو و پاریسی (آخرین گل واقعی رنزیان). بسیاری از “وکالت” دومنیکو آرکوری نیز در کانون توجهات باقی خواهند ماند ، در حالی که هیچ مخالفت آشکاری از سوی پیرزیانو با پیرو بناسی در برابر خدمات وجود نخواهد داشت.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.