دولت ، اقدامی توسط کونته ، که با رنزسی تماس تلفنی برقرار می کند ، اما یخبندان همچنان باقی مانده است: امروز یک روز سرنوشت ساز با M5 در Cole

[ad_1]

این تماس تلفنی آخرین تماس کونته و رنزی است. این اقدام توسط نخست وزیر مستعفی انجام شد ، وی ابتدا به رهبر ایتالیا ویوا پیامی فرستاد و سپس وی را صدا زد. تماس تلفنی که بسیاری از افراد در IV امیدوارند و توسط بسیاری از اعضای Pd و M5 نیز درخواست شده است.

اما به نظر می رسد که فاصله ها همچنان باقی است. و این یک مانع غیرقابل حل از نظر شمارش است ، زیرا در حال حاضر اکثریت بدون ایتالیای زنده وجود ندارد. رنزي در طي مصاحبه بر اين امر تاكيد كرد و با توسل به درخواست هاي متوليان به شوخي گفت: “شما مجبور خواهيد شد كه وگان بگيريد …” ، و با اشاره به سناتور للو شامپويلو به او گفت.

این دو مدت طولانی صحبت می کنند ، حتی اگر برای کونته این تنها تماس تلفنی آن روز نباشد: او تمام رهبران اکثریت را از جمله ریکاردو مرکل دل مای می شنود. و در پایان گفتگوها در پالازو چیگی ، حداکثر ذخیره باقی مانده است. اما با رنزی ، حتی با توجه به آنچه هیئت چهارم به ماتارلا می گوید ، به نظر نمی رسد که مسافت از بین برود.. و مظنونین حداقل از نظر ظاهری وتو متقابل وجود ندارد. اما در کویریناله ، رنزی به کنته نه می گوید. این “فعلا” نیست ، به Dems توجه کنید ، بلکه به پنج ستاره توجه کنید ، که ممکن است در بازگشت به Iv طی چند ساعت آینده باز شود. معاون IV می گوید ، اما واقعیت این است “Renzi un Conter دیگر او را نمی خواهد. او برای نخست وزیر دیگری کار خواهد کرد.”

فرضیه

با توجه به “نه” كنته در حال حاضر ، قیمت های تحقیق در حال حاضر به یك شخص ثالث در حال افزایش است ، یك شخصیت نهادی سعی می كند با اکثریت آرا قطعات را دوباره تركیب كند و ببیند آیا نام كنته یافت می شود یا خیر. این یک فرضیه است: هر تصمیمی به سرجیو ماتارلا بستگی دارد. اما نام روبرتو فیکو قبلاً در راهروهای مجلس ذکر شده است. او می تواند صلح جو باشد.
اما کسانی هستند که از قبل می ترسند که رنزی برای ایجاد سردرگمی و شرمساری M5 ، رئیس مجلس را به عنوان نخست وزیر احتمالی یا شخص دیگری در M5 یا حزب دموکرات معرفی کند.
این فرضیه ای است که وجود ندارد ، این عقیده ای است که مارها در خانه های Pd و M5 وجود دارند. در واقع این اعتقاد وجود دارد که هیچ جایگزینی برای نخست وزیر کناره گیری وجود ندارد: او تنها چسب گروه های پارلمانی است. حتی اگر در ایتالیا زنده باشند ، اگر این واقعیت وجود داشته باشد که – توجه آندره اورلاندو – سناتور ریگنانو آنها را با انتخاب رای ممتنع تاکنون متحد نگه داشته است. اگر رنتزی از نخست وزیر در حال کنار رفتن امتناع کند ، کسی است که شکست خواهد خورد. در این مرحله ، شرایط اکثریت را می توان با قسمت چهارم و بدون رهبر آن ، که تاکنون امکان ایجاد آن وجود ندارد ، باز کرد. اگر او سعی کند کونته را کاملاً بسوزاند ، گزینه هایی وجود دارد. و این رای گیری برای وکیلی که اکنون چهره اتحادیه مترقی و ضد حاکمیت است مناسب خواهد بود و نه برای رهبر چهارم که خطر نرسیدن به 3٪ را دارد.

ظاهراً رهبر حوا مخالف است. اول از همه ، برای رای گیری زودهنگام. گزینه جایگزین یک دولت نهادی است که از قبل امکان دسترسی به آن را فراهم می کند. آنها می توانند افتتاح شوند ، این محکومیت نه تنها Forza Italia ، بلکه لیگ است. اما اولین طرح سناتور فلورانس “الگوی چمپی” است: نخست وزیر سیاسی با وزیر اقتصاد فنی ، شخصیتی مانند ماریو دراگی. نخست وزیر می تواند فیکو باشد (چگونه پنج ستاره می توانند نه بگویند). چه کسی ریاست مجلس داریو فرانچسینی یا یک نماینده راست را آزاد می کند ، یک کلید – یک منبع راست میانه را نشان می دهد – “آرام سازی”. داستان علمی خواهیم دید. اما کسانی که پس از مکالمه با کنته رنزی را می شنوند ، علائم نزدیک شدن را بین کلمات او نمی خوانند. او به کویریناله می گوید: “نه Conte ter.” فعلاً این پاورقی است. اما جاده بسیار باریک باقی مانده است.

اصلی

پس از دو روز مشاوره ، هنوز به اکثریت یا نامی نرسیده است و بنابراین گفتگو بین رئیس جمهور سرجیو ماتارلا و هیئت اولین نیروی پارلمانی این مجلس قانونگذاری ، پنج ستاره ضروری است.

بنابراین ، خیلی زود است که بتوانیم وضعیتی را که بسیار پیچیده باقی مانده و شبح انحلال اتاق ها را برمی گرداند ، ارزیابی کنیم. اگر از طرف M5s ، “هرگز با ایتالیا ویوا” وجود نداشت ، روشن بود که اگر اکثریت وجود نداشته باشد ، اگر به جای آن به روزیان باز شود ، رئیس جمهور می تواند افتتاح موقت دوم را با تکلیف اکتشافی با این حال ، این ارزیابی است که طی چند ساعت آینده انجام خواهد شد ، در واقع ، توضیح داده شده است ، در جلسات رئیس جمهور ماتارلا هرگز هیچ صحبتی درباره یک کار تحقیقاتی انجام نشده است ، و حتی کمتر از یک وظیفه مطالعاتی رئیس جمهور فیکو.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *