دوشنبه ، 4 ژانویه ، ایتالیا ، منطقه نارنجی به مدت 24 ساعت: در اینجا تغییرات و آنچه می توان انجام داد وجود دارد

[ad_1]

پس از 4 روز منطقه قرمز ، ایتالیا در عرض 24 ساعت به منطقه نارنجی برمی گردد قبل از بازگشت به نیمه قفل در 5 و 6 ژانویه. در اینجا آنچه در روز دوشنبه 4 ژانویه امکان پذیر است وجود دارد

حرکات

در طول روزهای نارنجی ، رفت و آمد در داخل شهرداری ، از 5 تا 22 ، همچنین بازدیدها ، با رعایت همان اصل و حداکثر دو نفر که در زندگی مشترک در خانه زندگی نمی کنند ، رایگان است. در همان روزها ، سفر به خارج از شهرداری های کمتر از 5000 سکنه در شعاع 30 کیلومتری (حتی در منطقه دیگر) مجاز است ، اما در مراکز استان ها چنین نیست. برای هر حرکت باید گواهینامه خود داشته باشید.

برای دستیابی به فرزندان خردسال با والدین دیگر یا در هر صورت با نگهداری از فرزندان ، یا حتی می توانید آنها را با خود ببرید ، می توان حتی بین شهرداری ها در مناطق مختلف حرکت کرد.

بدون تعصب به این واقعیت که بازگشت به محل زندگی ، محل سکونت یا خانه همیشه دلیل موجهی برای جابجایی است و اینکه همیشه می توان برای کار ، سلامتی یا ضرورت حرکت کرد ، صرف نظر از روزها و ساعت ها ، سفر تا 6 ژانویه ممنوع است. . در خارج از منطقه ، همچنین برای دیدار با بستگان و دوستان.

خانه های دوم

تا 6 ژانویه سفر به خانه های دوم در همان منطقه مجاز است ، اما فقط از 5 تا 22 و حداکثر برای دو نفر ، به استثنای افراد زیر 14 سال و افراد معلول. کسانی که در مناطق دیگر هستند ممنوع است.

مغازه ها

فروشگاهها در منطقه نارنجی باز خواهند بود ، بجز بارها و رستوران ها که بسته می مانند و برای بازگشایی باید تا 7 ژانویه صبر کنند. خدمات واردات از 5 تا 22 و تحویل در خانه امکان پذیر خواهد بود. در روزهای روبان نارنجی ، فعالیت های خرده فروشی در هر صورت انجام می شود ، به شرطی که علاوه بر فاصله بین فردی حداقل یک متر ، ورودی ها به تأخیر بیفتد و از ماندن بیش از زمان لازم برای خرید کالا در داخل ساختمان جلوگیری شود. .

پارک ها و باغ ها

می توانید به پارک ها و باغ های عمومی درون شهرداری خود بروید یا در صورت عدم وجود آن ، به یکی از شهرداری های همسایه نزدیک به خانه بروید ، مگر اینکه مقامات محلی خلاف آن را مشخص کنند ، البته به شرط اینکه ممنوعیت جمع آوری دقیقاً اعمال شود. دسترسی افراد زیر سن قانونی ، حتی همراه با اعضای خانواده یا سایر افرادی که به طور معمول با هم زندگی می کنند یا برای مراقبت از آنها تعیین شده است ، برای بازی در پارک ها ، ویلا ها و باغ های عمومی ، برای بازی ها یا فعالیت های اوقات فراغت در فضای باز در انطباق با خطوط رهبری گروه سیاستگذاری خانواده.

جریمه

در صورت تخلف ، جریمه ای اعمال می شود که می تواند از 400 تا 1000 یورو باشد و اگر تخلف “با استفاده از وسیله نقلیه” رخ دهد ، یک سوم قابل افزایش است.

محصول

م faithfulمنان می توانند در هر دو روز قرمز و نارنجی به مراسم مذهبی بروند ، به شرط آنکه دارای خود گواهی باشند.

مهمانی ها و رویدادها

کوپن در اماکن عمومی و خصوصی همیشه ممنوع است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *