دهه 70 توسط ماسیمو رانیری ، هنرمند از کودکی در فقر تا موفقیت

[ad_1]

سال گذشته ، صحبت کردن در مورد 70s او امروز تبدیل خواهد شد ، ماسیمو رانیری او دو آرزو ، دو هدیه ابراز کرده بود که به مناسبت چنین تولد مهمی اهدا شود: جشنواره ای را در سانرمو برگزار می کند است با کلاسیک های شکسپیر به تئاتر برگردید برای خواندن به یک بنای یادبود صحنه مانند Glauco Mauri.

اکنون که دهه 70 عملاً از راه رسیده است ، ما نمی دانیم که آیا او واقعاً قادر به انجام آنها خواهد بود: به دلیل کوید ، تئاتر اوضاع چندان خوبی ندارد و فرضیه های مختلفی در مورد رفتار سنرموی بعدی در جریان است. با این حال ، خواننده و بازیگر ناپلی می تواند در شغلی راحت باشد که تعداد کمی می توانند به آن افتخار کنند. ذکر بیش از 14 میلیون رکورد فروخته شده کافی است و آن را به یکی از مجریان ایتالیایی با بالاترین فروش تبدیل کرده است.

جوایز و جوایز را هم ذکر نکنم: پیروزی در جشنواره در سانرمو (در سال 1988 با “Perdere d’amore”) ، دو بار در کانزونیسیما (به ترتیب در 1970 و 1972 با “بیست سال” و “Erba di casa mia”) ، دو جوایز کارگردانی تلویزیونی در گروه “ده نفر برتر” (در سال های 2014 و 2015 برای تعداد بسیاری از نمایش های “Sogno o son desto”) ، فقط به چند مورد. شغلی با صدای انفجار، در نتیجه، وقتی او فقط 13 ساله بود شروع شد، پس از کودکی در فقر زندگی کرد ، که در آن سعی کرد دستی به خانواده بزرگ بدهد و کار کند شاگرد کارآموز، تامین کننده، متصدی بار است هنرمند در مراسم.

اولین قرارداد ضبط ، در سال 1966 ، با CGD بود: او ، كه نام او جیووانی كالونه است ، در ابتدا فقط Ranieri نامیده می شد ، نامی كه توسط مردم شاهزاده مونگاسك شناخته شده است. سپس ماسیمو اضافه می کند. حضورهای تلویزیونی آغاز می شود: “Scala reale” ، “Canzonissima” ، “Cantagiro” ، جشنواره Sanremo.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *