دستورالعمل مربوط به منطقه قرمز در سیسیل ، هرج و مرج پس از روشن شدن در هنگام ملاقات با بستگان نزدیک

[ad_1]

آیا می توان از نزدیکان نزدیک در سیسیل ویزیت نزدیک کرد یا خیر؟ در پی دستور نلو موسومسی ، رئیس جمهور منطقه ، یک جنایت واقعی در این باره بوجود آمده است. این مصوبه صراحتاً امکان ملاقات با بستگان را در جریان کنفرانس مطبوعاتی منع کرده است فرماندار پنجره ای را برای دیدار از بستگان نزدیک ، به ویژه والدین و فرزندان باز کرد. و از اینجا هرج و مرج بوجود آمد.

در مورد سایر ممنوعیت ها ، تردد در خارج از منطقه و خارج از شهرداری فرد ممنوع است (مگر اینکه ضرورت آن ثابت شود) ، ورزشگاه ها ، استخرها و باشگاه ها به حالت تعلیق در می آیند ، مغازه ها تعطیل هستند (به غیر از مواد غذایی و کالاهای اولیه ضرورت ، داروخانه ها و داروخانه ها ، روزنامه ها ، لباسشویی ها ، آرایشگاه ها و آرایشگاه ها) ، بارها و رستوران های بسته که فقط می توان به خانه برد. دبیرستان ها و دانشگاه های تعطیل ، آموزش حضوری نوزادان ، دبیرستان های ابتدایی و متوسطه اول.

سفر به منطقه قرمز سیسیل

ممنوعیت ورود و خروج به قلمرو منطقه ای ، ممنوعیت دسترسی و خروج از شهرداری خود ، به استثنای نیازهای کاری اثبات شده ، شرایط ضروری و دلایل بهداشتی. ممنوعیت گردش خون ، با پای پیاده یا با هر وسیله عمومی و خصوصی ، در شهرداری ، به استثنای نیازهای اثبات شده کار ، برای خرید مواد غذایی و مایحتاج اساسی ، به دلایل بهداشتی. برخلاف مقررات Dpcm ، رفت و آمد یکبار در روز به خانه شخصی نیز برای دیدار دو نفر از دوستان و اقوام ممنوع است. کنترل مسافرینی که به جزیره می رسند (ثبت نام اجباری در یک سایت خاص و بافر سریع) کنترل می شود.

فعالیتهای ورزشی

فعالیت های سالن های ورزشی ، استخرهای شنا ، باشگاه ها ، مراکز سلامتی و آبگرم به حالت تعلیق درآمده است ، مگر در ارائه خدمات تحت سطوح اساسی کمک برای فعالیت های توان بخشی یا درمانی و آموزش ورزشکاران ، متخصصان و غیرحرفه ای ها که باید در آن شرکت کنند. در مسابقات و رویدادهای با اهمیت ملی که توسط Coni یا Cip شناخته شده است.

متن کامل سفارش

مدرسه

مطابق با Dpcm ، خدمات آموزشی برای اوایل دوران کودکی ، مهد کودک ، دبستان و سال اول دبیرستان فعالیت های آموزشی را در حضور انجام می دهند. سایر کلاس ها و دانشگاه های دیگر با آموزش از راه دور ادامه خواهند داد. این امکان وجود دارد که در صورت لزوم ، برای استفاده از آزمایشگاه ها و برقراری ارتباط آموزشی که شامل شمول م ofثر دانش آموزان دارای معلولیت و نیازهای ویژه آموزشی است ، فعالیت هایی را در حضور انجام دهیم.

مغازه ها

همه فعالیت های خرده فروشی به جز فروش مواد غذایی و مایحتاج اساسی به حالت تعلیق درآمده است. خشکشویی های باز ، آرایشگاه ها و آرایشگاه ها ، روزنامه ها ، مغازه های تنباکو ، داروخانه ها و مواد دارویی.

کافه ها و رستوران ها

فعالیت های پذیرایی متوقف شده (بارها ، بارها ، رستوران ها ، بستنی فروشی ها و شیرینی فروشی ها). این خانه برای فعالیت های پذیرایی مجاز است و تا 10 شب نیز مجاز به بیرون بردن است. از طرف دیگر ، dpcm ملی برای نوشیدنی ها توقف نوشیدنی بعد از ساعت 18:00 را فراهم می کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.