در ژانویه گرم است ، به حدی که میموزاها 2 ماه زودتر در سیسیل شکوفا می شوند: به همین دلیل است

[ad_1]

خیلی گرم خارج از فصل در سیسیل باعث می شود تا میموسا تقریباً 2 ماه قبل شکوفا شود در مقایسه با روز زن سنتی در 8 مارس ، در حالی که در مرکز شمال هشدار سرما برای سبزیجات پوشیده از برف و یخ وجود دارد. این به دلیل مشاهدات Coldiretti در مورد تأثیرات آب و هوای دیوانه وار است که ایتالیا را به دو نیم کرده است.

در سیسیل ، میموسا قبلاً شکوفا شده و در بعضی از قسمت ها در ماه دسامبر شکوفا شده است. گرمای غیرمعمول مشخصه زمستان جزیره در واقع گلدهی اولیه آن را تعیین کرد ، سیگنالی که کشاورزان را در مورد استرسی که ممکن است در بخشهای مختلف تولید ایجاد کند نگران می کند.

Coldiretti در یادداشتی توضیح داد: “گرما و رطوبت ،” شروع مجدد رویشی را تعریف می کند ، که می تواند توسط یخبندانهای احتمالی با آسیب جدی به تولید قطع شود. – بر Coldiretti سیسیل تأکید می کند – با دفعات بیشتری از وقایع خشونت بار ، تاخیرهای فصلی ، بارندگی های کوتاه و شدید و انتقال سریع از خورشید به هوای بد ، با تغییرات دما قابل توجه ، که باعث دوره های خشکسالی می شود ، خود را نشان می دهد. وی نتیجه گرفت که ناشی از استفاده بیشتر از آب است. “

در جنوب گرم و به دلیل هوای نامناسب ، به جای مرکز در شمال دشوار است. مکان های نامناسب در بسیاری از مناطق با درخواست برای فاجعه به دلیل از دست دادن محصولات فصلی. اگر برف در کوهستان مشکلاتی ایجاد کند ، در دشت ها باید با سیل و یخبندان کنار بیایند. در دمای زیر صفر ، محصولات زمستانی مانند کلم ، کلم ، کاسنی و کلم بروکلی در معرض خطر هستند ، اما تغییر ناگهانی دما نیز تأثیر زیادی در افزایش هزینه گرمایش گلخانه ها دارد.

Coldiretti یادآوری می کند که در مرکز شمال ، ورود مزرعه به مزارع نگران کننده است ، جایی که حیوانات آماده نیستند و برای نجات آنها ، توسط کت ها ، لامپ های گرم کننده و سیستم های دمای آب محافظت می شوند. این تأثیر تغییرات آب و هوایی است که در سال گذشته باعث بیش از 4 رویداد شدید در روز از جمله تگرگ ، گردباد ، بارش غیر عادی برف و گرمازدگی شده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *